Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
Меджліс вирішив підтримати на президентських виборах нинішнього главу держави Петра Порошенка. Осман Пашаєв розбирався в причинах цього рішення.
Зарплата президента Петра Порошенка становить 28 тисяч гривень. Найбільше отримав глава АПУ Ігор Райнін.
Кандидат у президенти Юлія Тимошенко провалила обіцянку зареєструвати постанову про імпічмент президента.
Усі законопроекти підтримали Юрій Тимошенко та Юрій Дерев'янко, жодного – Юрій Бойко та Віталій Купрій.
Назар Холодницький став найбільш високооплачуваним антикорупціонером лютого, він заробив майже 180 тисяч гривень.
Заступники міністра екології Остапа Семерака отримали минулого місяця від 30 до 37 тисяч гривень.
Ліквідувати Пенсійний фонд, запровадити накопичувальну систему, а також пенсії по 300 євро щедро обіцяють претенденти на посаду глави держави.
Більше за всіх заробив заступник голови Фіскальної служби Сергій Білан – 93 тисячі гривень.
У президентській програмі Руслана Кошулинського половина обіцянок із програми Свободи на парламентські вибори-2012.
Ми подивились, як кандидати в президенти, які є народними депутатами, голосували або ігнорували законопроекти, що стосуються охорони довкілля.
Заступники міністра оборони в минулому місяці заробили від 60 до 62 тисяч гривень. Степан Полторак - 82 тисячі.
Міністр фінансів Оксана Маркарова та деякі її заступники минулого місяця отримали по 20 тисяч гривень премії.
Кандидат у президенти Юрій Бойко як нардеп провалив передвиборчу обіцянку реформувати медичну галузь.
Голова Державного бюро розслідувань Роман Труба минулого місяця заробив майже 67 тисяч гривень.
Верховна рада цього тижня розглядатиме закон про державну мову. До нього подали більш ніж 2 тисячі правок.
Кандидат у президенти Тимошенко, будучи нардепом, провалила обіцянку ухвалити закон, який зобов'язував би чиновників доводити легальність походження їхнього майна.
Знизити ціни на газ, припинити тарифний грабунок людей олігархічними кланами й запровадити мораторій на підвищення вартості комуналки обіцяють у передвиборчих програмах кандидати в президенти.
Все віце-прем'єри-міністри минулого місяця отримали премії – від двох до дев'яти тисяч гривень.
Ольга Богомолець забувала вносити законопроекти і зміни до бюджету, а також лише на словах виступила за телемедицину.
Глава Національного агентства з питань запобігання корупції Мангул, як і минулого місяця, заробив 109,5 тисяч гривень.
Міністр юстиції Павло Петренко заробив в січні 38,7 тисяч гривень. Його заступники - від 17 до 35 тисяч.
Спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький заробив минулого місяця майже 180 тисяч гривень.
Через негоду в Україні станом на ранок 11 березня були знеструмлені 47 населених пунктів у п'яти областях.
Олег Ляшко обіцяє дітям триразове харчування, а Гриценко й Тимошенко піаряться на судових позовах.
Сьогодні о 22.30 на каналі 1+1 в програмі Право на владу кандидати в президенти поговорять про шляхи припинення війни та повернення окупованих територій.
Спроба підкупити кандидата в президенти Юрія Тимошенка, щоб він відмовився балотуватися, з точки зору права не може розцінюватись як хабар.
Наглядова рада намагається зберегти Коболєва на посаді голови Нафтогазу, але в цій ситуації останнє слово, скоріш за все, буде за Кабміном.
Законопроекти, спрямовані на боротьбу з корупцією, не підтримав ніхто з депутатів-кандидатів у президенти.
Міністр Володимир Омелян заробив в лютому 48,5 тисяч гривень. Його заступники отримали премії.
Заступники міністра Ігор Гоцул, Микола Даневич і Микола Мовчан отримали в лютому матеріальну допомогу.