Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
У Верховній раді України 17 грудня зареєстрували проєкт постанови про звільнення міністра фінансів Сергія Марченка. Його автором став народний депутат Андрій Деркач.
Увечері 17 грудня у передмісті Парижа озброєний чоловік захопив заручників у будівлі приватної компанії. За попередньою інформацією, внаслідок нападу щонайменше двоє людей отримали вогнепальні поранення.
Черговий транш від Міжнародного валютного фонду Україна орієнтовно отримає у лютому-березні 2021 року.
Експерт вважає, що очільник міністерства енергетики має бути рівновіддаленим від груп політичних та бізнес-інтересів.
Сьогодні о 21.45 на каналі «1+1» у токшоу Право на владу ведуча Наталія Мосейчук разом із гостями студії підбиватимуть підсумки 2020 року.
Експерт вважає, що такими заявами Кремль подає сигнал про нарощування військової присутності на Донбасі.
В ОПУ заявили, що закон про інвестнянь гарантує підтримку українським та іноземним інвесторам.
Питання про призначення Юрія Вітренка міністром енергетики і першим віце-прем'єр-міністром можуть розглянути у Верховній раді повторно.
В Україні в більшості регіонів найближчої ночі і в п'ятницю очікується сильний туман, видимість обмежена.
У Латвії ухвалили рішення посилити карантин на час Різдва і новорічних свят - з 21 грудня по 11 січня.
Вітренко сказав, що грошей не отримував, а погодився на виплати за ОВДП. Чи розплатився Нафтогаз із колишнім керівником?
Найвища зарплата минулого місяця була у голови Тернопільської ОДА Володимира Труша – 110 тисяч гривень.
Мера Харкова Геннадія Кернеса поховають на почесній алеї одного з харківських кладовищ. Відспівування відбудеться в Благовіщенському соборі. Церемонія прощання з Кернесом пройде в ХНАТОБі.
Детективи НАБУ у четвер, 17 грудня, провели обшуки в Міністерстві культури і інформаційної політики.
У народних депутатів дев'ятого скликання 3 тисячі 910 помічників. Найбільше – у Віктора Чорного і Сергія Шахова – по 30.
Україна повернула питання окупованого Криму і його звільнення в міжнародний порядок денний, заявив Зеленський.
Рада призначила міністрами Сергія Шкарлета і Романа Лещенка. Для призначення Юрія Вітренка не вистачило голосів.
Німеччина надасть Україні кредит майже в 215 млн євро. Гроші спрямують на реалізацію інвестиційних проєктів.
ВР на засіданні у четвер, 17 грудня, підтримала призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки України.
Верховна рада на засіданні 17 грудня не змогла призначити Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем'єр-міністра - міністра енергетики.
Україна поки що не входить до списку 92 країн, які пріоритетно можуть отримати вакцину в січні-лютому. Однак в ОПУ працюють над цим питанням.
Рада посилила відповідальність підприємців за відсутність масок у персоналу і відвідувачів. Бізнесу загрожують штрафи від 3400 грн до 5100 грн.
В Україні вакцинацію від коронавірусу проводитимуть в кілька етапів для різних груп населення.
Верховна рада змінила графік своєї роботи в січні у зв'язку з посиленням карантину через коронавірус.
Верховна рада 17 грудня ухвалила у повторному другому читанні законопроект про інвестиційних нянь. Автор - президент Володимир Зеленський
Рада 17 грудня знизила ставку ПДВ для аграріїв з 20 до 14 відсотків для деяких видів агропродукції.
В Україні найбільше хворіють і помирають від коронавірусу у Чернігівській і Полтавській областях. Найкраща ситуація по рівню захворюваності і смертності спостерігається у Вінницькій області.
Законодавство передбачає, що в разі дострокового припинення повноважень міського голови парламент має укластися в термін, щоби призначити нові вибори.
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заробив в листопаді 45 тисяч гривень, Олег Татаров – 39 тисяч.
Експерт переконаний, що з часом домовленості між країнами можуть поглибитися й такий союз допоможе Україні протистояти російській агресії.