«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Обраний президент Сполучених Штатів Джо Байден остаточно визначився з кандидатурою на пост нового міністра оборони США – ним може стати відставний генерал Ллойд Остін.
У вівторок, 8 грудня, Велика Британія стане першою країною на планеті, в якій розпочнеться масова вакцинація населення від коронавірусної інфекції.
Після чергового перерахунку голосів в американському штаті Джорджія повторно затвердили перемогу на президентських виборах демократа Джо Байдена.
Прем'єр-міністр Румунії Людовик Орбан оголосив про те, що йде з посади після того, як його Національна ліберальна партія програла на парламентських виборах.
Попри десятки мільйонів жителів планети, які вже перехворіли коронавірусом і отримали імунітет від хвороби, більшість людей все ще залишаються сприйнятливими до коронавірусу.
Конституційний суд Молдови призупинив дію скандальних поправок до закону Про Службу інформації та безпеки, які спрямовані на виведення спецслужби країни з-під підпорядкування новообраної президентки Майі Санду.
Після різдвяних та новорічних свят у Сполучених Штатах може значно зрости рівень поширення коронавірусу.
У філіппінській провінції Сорсогон, яка знаходиться у центральній частині країні, стався землетрус магнітудою 5,4 балів.
Членів виконавчого комітету НОК Білорусі, який очолює Олександр Лукашенко, відсторонили від усіх заходів, які проводить Міжнародний олімпійський комітет.
У Німеччині обмірковують можливість впровадження жорстких карантинних обмежень в країні. Карантин планують посилити після святкування Різдва.
Генасамблея ООН під час сьогоднішнього засідання підтримала проєкт посиленої резолюції України щодо російської мілітаризації окупованого Криму.
Всесвітній економічний форум у 2021 році через пандемію COVID-19 перенесли з Давосу до Сінгапуру через те, що карантинні обмеження у Швейцарії не дозволять провести захід.
Лідер опозиції Білорусі Світлана Тихановська планує керувати країною протягом перехідного періоду в 45 днів у разі відмови Олександра Лукашенка від влади.
Уряд Малайзії направить близько 5,7 млн доларів на фінансування судового розгляду у справі про катастрофу Boeing рейсу МН17.
Європейський союз на наступному тижні завершить роботу над третім пакетом санкцій проти режиму Олександра Лукашенка.
У північних районах Італії, де випав мокрий сніг, попадали дерева і стовпи електропередач. Сильні снігопади і дощі спричинили транспортний колапс і в Австрії.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна не налаштована політично воювати з Угорщиною.
Видання Finаncial Times назвало найвпливовіших жінок 2020 року. У першій 5 прем'єр-міністр Нової Зеландії, вчена компанії Biontech, новий віце-президент США, білоруська опозиціонерка Тихановська та американська політикиня.
На кордоні України з Білоруссю продовжують діяти карантинні обмеження. Про додаткові заборони не повідомлялося.
Ціни на нафту знижуються в понеділок, 7 грудня, через посилення заходів боротьби з поширенням коронавірусу.
Чинний президент США Дональд Трамп може провести мітинг у Флориді в день інавгурації Джо Байдена 20 січня.
У Румунії відбулися парламентські вибори. За виборців змагалися дві провідні політичні сили - опозиційна Соціал-демократична партія та правляча Національна ліберальна партія.
На 7 грудня у світі на COVID-19 інфіковано 67 027 780 людей, з них одужали 42 747 893. Кількість померлих зросла до 1 528 312.
Під час Маршу волі, який проходив у Білорусі 6 грудня, силовиками було затримано понад три сотні осіб.
У низці німецьких міст пройшли масштабні протести, учасники яких вимагали послаблення карантинних обмежень.
Особистий адвокат чинного американського президента Дональда Трампа Рудольф Джуліані захворів на коронавірус.
Вже найближчим часом в Індонезії розпочнеться масова вакцинація населення від коронавірусу: в країну вже доправили першу партію китайської вакцини Sinovac Biotech Ltd.
Уряд Кіпру змінить правила в'їзду для іноземців з 1 березня 2021 року. Кіпр поділить країни на чотири зони.
Його заява прозвучала після того, як в США зафіксували рекордну кількість нових випадків COVID-19 - близько 230 тисяч заражень третій день поспіль.
На білоруському Марші волі, який сьогодні проходить по всій країні, почалися жорсткі розгони та затримання протестувальників.