Міжнародний туризм відновлюватиметься декілька років – ВООЗ

Читать на русском
У 2020 році міжнародний туризм і пов'язані із ним сфери вже зазнали збитків у розмірі 2,4 трлн доларів. А в цьому році можуть бути порівняні втрати.

Вплив пандемії коронавірусу на міжнародний туризм може привести до того, що світова економіка у 2020 та в 2021 роках втратить понад 4 трлн доларів. І в цій ситуації не варто очікувати, що він відновиться до 2023 року.

Про це йдеться в доповіді, складеній з Всесвітньою туристською організацією ООН.

У 2020 році міжнародний туризм і пов'язані із ним сфери вже зазнали збитків у розмірі 2,4 трлн доларів. А в цьому році можуть бути порівняні втрати.

Відпустка-2021: які країни можуть відвідати українціКраїни, відкриті для українських туристів влітку 2021 року. Список і умови відвідування – на інфографіці.

Також повідомляється, що в торік кількість іноземних туристів у світі скоротилася приблизно на 1 млрд осіб або на 73%. А показники I кварталу 2021 року вказують на падіння цього показника до 88%.

Очікується, що спочатку туристичний сектор почне відновлюватися у таких країнах, як Франція, Німеччина, Швейцарія, Великобританія та США. Проте, на думку експертів, навіть в них повноцінного відновлення іноземного туризму не слід очікувати раніше 2023 року.

Найбільших втрат у сфері туризму несуть країни, що розвиваються - найбільш постраждалими регіонами виявилися Північно-Східна та Південно-Східна Азія, Океанія, Північна Африка і Південна Азія.

Згідно з прогнозами, у другому півріччі 2021 очікується пожвавлення міжнародного туризму.

Відзначимо, Австрія послаблює карантинні обмеження для туристів.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал