Для України необхідно шукати інші джерела газу – МЗС Польщі

Читать на русском
Для України варто шукати нові джерела газу, щоб не залежати від російського. Інтеграція до європейської газотранспортної системи не вирішить цю проблему повністю.

Для України варто шукати нові джерела газу, щоб не залежати від російського. Інтеграція до європейської газотранспортної системи не вирішить цю проблему повністю.

Про це на пресконференції заявив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау, передає wnp.pl.

За його словами, Варшава спочатку була проти газопроводу «Північний потік-2», оскільки він розділяє країни Євросоюзу і НАТО.

Українці будуть отримувати третю платіжку за газ: що це означаєТретю платіжку за газ отримають жителі багатоквартирних будинків за обслуговування внутрішньобудинкових мереж.

«Для нас зараз надзвичайно важливим є те, що завершення цього проєкту створює дефіцит безпеки в нашій частині Європи. З точки зору України, це навіть не дефіцит безпеки, а вакуум безпеки», - зазначив Рау.

Він також підкреслив, що на тлі загрози погіршення безпеки проблему не вирішить приєднання України до іншої групи газопроводів, яка теж «може бути залежна від одного російського джерела». Він навів у приклад Польщу, яка диверсифікує поставки завдяки Baltic Pipe.

«Єдине рішення - це створити аналогічне рішення для України, куди газ буде поставлятися з іншого джерела, а не з Росії... Потрібно шукати інші джерела газу для України та інфраструктурні рішення, які забезпечили б цій країні безпеку», - додав Рау.

Раніше кандидати в канцлери Німеччини назвали умову зупинки «Північного потоку-2».

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: