Підвішений фінал. Колонка Леоніда Швеця
Михайло Драпатий та Ігор Скибюк отримали найвищі військові посади після протестів на підтримку Михайла Федорова, проте президент досі не пояснив, до чого веде ця серія кадрових перестановок.
У Туреччині за рік планується звести 320 тисяч будинків – багатоквартирних та сільських. Їх будуватимуть з урахуванням вимог сейсмічної безпеки.
До 2027 року у столиці Південної Кореї, Сеулі, планують збудувати 180-метрове колесо огляду. Воно має стати найбільшим таким колесом без спиць.
Колишній президент Грузії та громадянин України Михеїл Саакашвілі знаходиться на межі смерті в лікарні, куди його перевели з в'язниці.
Моравецький уточнив, що йдеться про групу євродепутатів. При цьому делегати від Польщі у цьому скандалі не замішані.
У неділю, 12 березня, на протести в центр Кишинева вийшли люди, яких зібрали проросійські сили Молдови – партія Шор.
Швейцарія утилізує ракети, закуплені у 1980-х роках, які могла використовувати Україна для захисту своєї інфраструктури.
Росія причетна до організації масових протестів у Кишиневі проти влади. Спецслужби кремля планують дестабілізувати ситуацію у Молдові.
Суд країни ухвалив рішення заарештувати трьох політиків, підозрюваних у встановленні зв’язків із іноземною державою проти Естонської Республіки.
Протестуючі виражали незадоволеність високим рівнем інфляції, а також вимагали припинити підтримку України.
Рекордна кількість людей вийшла на вулиці у Хайфі, а ще близько 200 тисяч долучилися у Тель-Авіві.
США передали Україні предмети української історичної спадщини, які були затримані при спробі незаконного ввезення на територію Сполучених Штатів з рф.
Землетрус силою 4 бали стався о 22:35 за місцевим часом у районі Юрегір провінції Адана. Інформації щодо постраждалих немає.
Папа Римський Франциск готовий та хоче відвідати українську столиці, але тільки якщо потім він поїде до Москви.
На польсько-білоруському кордоні досі не припиняються спроби нелегального проникнення мігрантів.
У суботу, 11 березня, стало відомо, що Іран вже завершив підписання контракту на покупку літаків у російській федерації.
У суботу, 11 березня, у Москві загорівся дев'ятиповерховий адміністративний будинок, де розташовується офіс пропагандистського телеканалу Спас.
За широкої підтримки парламенту Данії уряд розпочав співпрацю з Німеччиною та Нідерландами, щоб передати Україні щонайменше 100 танків Leopard 1.
Петиція про перейменування росії на Московію набрала понад 25 тисяч голосів українців, її розглянув голова нашої держави.
Міністр культури Британії Люсі Фрейзер закликала британських виконавчих директорів світових партнерів МОК вплинути на рішення комітету, який схиляється до послаблення заборони для росіян і білорусів.
Майже 40 країн, включно з Україною, виступили проти участі російських та білоруських спортсменів в Олімпійських іграх-2024 у Парижі – список.
Росія відправила Ірану деяку захоплену на полі бою в Україні американську зброю. У США вважають, що іранські військові можуть спробувати створити власні копії.
Папа Римський вважає події в Україні третьою світовою війною. Але, на його думку, тут замішані імперські інтереси не лише росії.
Україна може втратити місце у заявці з Іспанією та Португалією на проведення ЧС-2030. Замість неї до країн може приєднатися Марокко.
У Грузії припинили розгляд законопроєкту про іноземних агентів, ухвалення якого у першому читанні викликало хвилю масових протестів.
Сі Цзіньпін став першим в історії Китаю головою, обраним на третій термін. Депутати Всекитайських зборів народних представників одноголосно переобрали його на третій п’ятирічний термін.
У Грузії протестувальники виступають за відставку уряду та вимагають дострокових виборів. Люди хочуть впевненості у непорушності європейського курсу.
Президент США Джозеф Байден оприлюднив свій офіційний бюджетний запит на наступний фінансовий рік.
Йдеться про протестувальників, затриманих за адміністративними статтями. При цьому під вартою залишається одна людина, затримана за статтею Кримінального кодексу.
Крім того, документ передбачає кримінальну відповідальність за пропаганду тероризму та дискредитацію Збройних сил Білорусі.
Володимиру Зеленському другий рік поспіль відмовили у виступі під час вручення кінопремії Оскар.