Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Винищувачі ВПС Бельгії перехопили над Балтійським морем російські військові літаки Су-27. За інформацією Міністерства оборони Бельгії, інцидент стався 28 листопада.
Світові ціни на нафту еталонних марок ростуть після того, як днем раніше вони опустилися до мінімальних позначок більш ніж за рік.
Вашингтон домагається повернення українських моряків і кораблів, захоплених в Керченській протоці.
Президент США Дональд Трамп скасував формальні зустрічі з головами Туреччини і Південної Кореї - Тайіпом Ердоганом і Мун Чже Іном на саміті G20 в Аргентині.
Завершено укладання обох ниток у прибережній зоні Німеччини. Роботи йдуть за графіком, зазначили в холдингу.
Сирійські системи ППО збили ізраїльський військовий літак і чотири ракети в небі над селищем аль-Кісва.
У небі над Нідерландами екіпаж урядового лайнера Airbus прийняв рішення повернути назад в Німеччину.
Поляки отримали фальшиві попередженя на мобільні телефони щодо мобілізації через кризу в Україні.
Ангела Меркель порушить питання про необхідність звільнення захоплених у полон росіянами українських моряків на саміті в Аргентині.
На форумі в Берліні Гройсман розповів, що запровадження воєнного стану не завадить роботі іноземних компаній.
Туреччина може стати посередником між Україною і РФ щодо агресії в Керченській протоці. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.
На зустріч, за даними ЗМІ, відведено дві години. Вона відбудеться 1 грудня о 17 годині за київським часом.
Кандидат від правлячої партії Грузинська мрія Саломе Зурабішвілі набирає більше половини голосів у другому турі президентських виборів.
Президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість запровадження мит в розмірі 25 відсотків на імпорт легкових машин для захисту власної автомобільної промисловості.
У Німеччині почався сезон новорічних свят. По всій країні відкрились рідзвяні ярмарки, німці прикрашають будинки та закупаються ялинками.
Італія не має наміру підписувати Глобальний договір ООН щодо безпечної, впорядкованої і регулярної міграції.
У Кремлі продовжують підготовку до зустрічі президентів на саміті G20 у Буенос-Айресі 1 грудня.
У другому турі виборів президента в Грузії перемагає незалежний кандидат Саломе Зурабішвілі, яку підтримує правляча партія Грузинська мрія.
Порошенко попросив Трампа передати главі РФ повідомлення. Україна готова захищати свою демократію і кордони, а Путіну треба забиратися геть.
Майк Помпео запевнив, що Вашингтон надасть Україні повну підтримку, включаючи військову, для захисту суверенітету. Про це розповів Петро Порошенко.
Апарат InSight космічного агентства NASA передав з Марса ще один знімок Червоної планети після приземлення.
Уряд Сербії подав скаргу на торгові мита Косово в Організацію угоди країн Центральної та Південно-Східної Європи з вільного товарообміну.
Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що звільнення спецпрокурора Роберта Мюллера не входить в плани президента США Дональда Трампа.
Президент США Дональд Трамп планує провести з президентом Росії Володимиром Путіним двосторонню зустріч на полях саміту великої двадцятки в Аргентині.
Путін стверджує, що українські судна навмисно проігнорували правила мирного проходу в територіальному морі РФ. І закликає Берлін вплинути на Київ.
Маск вважає, що зможе відправитися в політ на Марс. Вже через 7 років - це буде доступно багатим туристам.
Американський президент Дональд Трамп позитивно оцінив зниження цін на нафту і назвав це своєю заслугою.
Кремль звинувачують як в порушенні базових прав родичів загиблих, так і в саботажі слідства в цілому.
Іспанія проголосує за угоду про вихід Великобританії з Євросоюзу і декларацію про майбутні відносини між ними.
За даними МВС, на акцію протесту в Парижі вийшло близько восьми тисяч чоловік, із них п'ять тисяч перебували на Єлисейських полях.