Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Виборча комісія Афганістану перенесла призначені на 20 липня президентські вибори на 28 вересня.
Землетрус магнітудою 2,8 стався в четвер, 21 березня, за кілометр від північнокорейського ядерного полігону в повіті Пхунгері провінції Хамген-Пукто на північному сході країни.
Уряд Нової Зеландії після масової стрілянини у 2 мечетях, у результаті якої загинули 50 людей, заборонив до продажу усі види напівавтоматичної зброї.
У міру частішання зловмисних дій з боку Росії будуть посилюватися і санкції Сполучених Штатів проти Кремля.
Провідна в ЄС Європейська народна партія (ЄНП) призупинила членство партії Фідес на чолі з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.
Багдад протягом 90 днів зможе купувати іранську нафту, не підпадаючи під американські санкції.
Коротке відтермінування дати Brexit можливе за умови, що британський парламент схвалить угоду про вихід з блоку наступного тижня.
Відставка Нурсултана Назарбаєва з посади президента Казахстану на деякий час витіснила події української передвиборчої кампанії.
Великобританія повинна закінчити процес виходу з Євросоюзу до виборів в Європарламент, які відбудуться 23 травня.
Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звернулася до ЄС із запитом про перенесення крайнього терміну Brexit з 29 березня на 30 червня поточного року.
Парламент Казахстану прийняв поправки до конституції про перейменування столиці Астани в Нурсултан, на честь колишнього президента Назарбаєва.
Даріга Назарбаєва, старша дочка Нурсултана Назарбаєва, який пішов 20 березня з посади президента Казахстану, обрана спікером Сенату республіки.
Франція і Італія готові блокувати продовження термінів виходу Великобританії з Євросоюзу (Brexit) на саміті спільноти 21-22 березня.
Церемонія відбулася на спільному засіданні палат парламенту Казахстану в будівлі Мажилісу. Токаєв займатиме посаду президента Казахстану до закінчення виборчого терміну в квітні 2020 року.
Відкриваючи захід, представник України при ЄС Микола Точицький зазначив, що зараз Росія незаконно утримує понад 70 українських політв'язнів і 24 моряків.
Президент Білорусі висловив співчуття у зв'язку з рішенням президента Казахстану, а з Путіним домовилися про продовження контактів у майбутньому.
Президент США Дональд Трамп звинуватив соціальні мережі Facebook, Twitter і відеохостинг YouTube в підтримці його політичних опонентів - радикальних демократів.
Абелівську премію за 2019 рік присудили професор Техаського університету в Остіні Карен Уленбек.
Також Трамп підтримав бажання Бразилії на вступ в Організацію економічного співробітництва та розвитку.
У казахстанських обмінних пунктах дорожчає долар, а деякі з них припинили продаж валюти через ажіотажний попит після заяви про відставку з посади президента Нурсултана Назарбаєва.
В аеропорту Тегерана «Мехрабад» у літаку сталася пожежа. Інформації про жертв або постраждалих поки немає.
США запровадили санкції щодо державної гірничодобувної корпорації Венесуели Minerven та її керівника Адріана Антоніо Пердомо Мата.
Обов'язки президента Казахстану після відставки Нурсултана Назарбаєва виконуватиме спікер сенату парламенту Касим-Жомарт Токаєв.
Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив у вівторок про складання повноважень глави держави.
Рада країн Європейського союзу затвердила екстрені заходи на випадок виходу Британії з ЄС (Brexit) без угоди за так званим жорстким сценарієм.
Журнал The Economist опублікував щорічне дослідження, присвячене вартості життя в мегаполісах різних країн світу.
Французька влада заборонятиме акції на Єлисейських полях у Парижі і в деяких інших районах міста після того, як минулими вихідними там мали місце заворушення та акти вандалізму.
У Каракасі знову сталося масове відключення світла - без електрики залишилися кілька районів венесуельської столиці і низка найближчих населених пунктів.
Розширення НАТО є не провокацією, а рішенням країн Північноатлантичного альянсу, заявив генсек організації Йенс Столтенберг.
Спікер палати громад британського парламенту Джон Беркоу заявив, що уряд Великобританії не може знову винести на голосування пропозицію про угоду про умови Brexit.