Падіння Starlink: російська армія залишається без зв'язку
Через верифікацію терміналів Starlink російська армія отримала проблеми зі зв'язком на фронті.
У Міністерстві юстиції України презентували електронний реєстр осіб, які не платять за комунальні послуги.
Восени 2017 року почнуться випробування нового сховища відпрацьованого ядерного палива в районі ЧАЕС.
Утворена в ісландському Альтингу трьома партіями коаліція призначила уряд та вирішила відкласти питання членства в ЄС.
У Державній прикордонній службі України розповіли про знахідку 25 кілограмів бурштину в одній із машин на пропускному пункті «Ягодин».
У Національному антикорупційному бюро України розповіли про кримінальні провадження щодо деяких українських банків.
Влада міста Миколаїв через грип і негоду ухвалила рішення продовжити новорічні канікули для школярів ще на 2 дні – до 16 січня.
Американське видання Buzzfeed опублікувало 35-сторінкову доповідь про збір російськими спецслужбами компромату на новообраного президента США Дональда Трампа.
У Національному антикорупційному бюро не проти допитати українського Главу держави Петра Порошенка.
У Національному антикорупційному бюро України розповіли про можливі підозри, які будуть висунуті чиновникам «Укроборонпрому».
У список внесено громадянин Великобританії, який причетний до діяльності угрупування Ісламська держава.
«Слово і Діло» зібрало найвідоміші календарі з мистецьким оформленням, за якими Україна та світ звірятимуть дати у 2017 році.
Через морози в Європі зафіксовано понад 60 смертей, переважно серед найбільш уразливих верств населення. Значна частка померлих – у Польщі.
Міністр регіонального розвитку й будівництва не зміг у 2016 році реалізувати обіцянку про створення Фонду енергоефективності.
11 січня на погоду України, крім заходу та сходу, впливатиме циклон, що поступово переміщується з Чорного моря.
В Афганістані стався теракт в провінції Кандагар, в результаті якого був поранений посол ОАЕ.
У Держприкордонслужбі України заявили, що російська ФСБ затримала громадянина України на адмінграніце з Кримом.
Екс-держсекретар США Хілларі Клінтон має наміри піти з політики і зайнятися благодійністю.
В міністерстві охорони здоров'я Російської Федерації запропонували роботодавцям збільшити робочий день для курців.
Влада турецьких курортів назвала 2016 рік найгіршим в історії місцевої туристичної індустрії.
Новим міністром закордонних справ Канади стала українка за походженням колишня журналіст Христя Фріланд.
Касаційний суд Франції офіційно оголосив друзів в Facebook несправжніми, а також дружбу за допомогою соцмережі.
Всесвітня організація охорони здоров'я назвала суму щорічних світових збитків від тютюнопаління.
У Південній Кореї винайшли засіб для лікування симптомів похмільного синдрому у вигляді морозива.
Американські конгресмени пропонують створити спеціальну комісію з розслідування російських кібератак.
Власники турецьких магазинів і кафе дозволили впускати бездомних тварин погрітися в свої приміщення.
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш заявив, що світовому порядку загрожує серйозна небезпека.
За словами Володимира Кістіона, Україна не купує вугілля на підконтрольних бойовикам територіях.
Антидопінгові агентства 20 країн закликали усунути російських спортсменів від участі в міжнародних змаганнях.
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник залишився задоволений роботою відомства в минулому році.
Глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський зобов'язав обласних чиновників говорити українською.