Путін у яблуках. Колонка Леоніда Швеця
У Кремлі побоюються, що значна кількість росіян могла проголосувати за партію Яблуко, яка пропагує ідеологію миру без війни.
ВАКС призначив голові керівника Держсудової адміністрації Олексію Сальнікову заставу в 805 200 грн. Також йому доведеться виконувати низку обов'язків, якщо заставу буде внесено.
В одеському Будинку профспілок внаслідок вибуху загинула людина. За попередньою інформацією, вибухнула граната.
СБУ повідомила про підозру ексочільнику Оленівської колонії, який причетний до масових катувань українських військовополонених.
Генеральний прокурор Андрій Костін повідомив про підозру колишньому народному депутату України, який у розпал війни поїхав відпочивати на Мальдіви. Про це повідомляє пресслужба ДБР.
Цей законопроект уточнює положення щодо конкурсного відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України.
Суд наклав арешт на майно, гроші та банківські рахунки колишнього начальника Одеського обласного ТЦК Євгена Борисова та членів його родини.
Верховна Рада України підтримала законопроєкт №9534 щодо поновлення електронного декларування для посадових осіб. Документ було ухвалено у першому читанні, його підтримали 299 парламентарів.
Начальники обласного та районного військкоматів на Рівненщині знущалися з підлеглого. Вони побили чоловіка битою і потім змусили вимолювати вибачення.
Нардепам та чиновникам за розпорядженням з Офісу президента заблокували виїзд з України. Відповідні органи перевіряють документи про відрядження.
США передали до Міжнародного кримінального суду свої докази воєнних злочинів росії, заявив Андрій Костін.
В Україні продовжуються перевірки військкоматів. Вже оголошено понад 20 підозр і це ще не кінець.
Законопроєкт щодо повернення електронного декларування з'явився у Верховній раді. Сьогодні його розгляне комітет.
За час повномасштабної війни понад 40 чинним і колишнім нардепам оголосили про підозри у різних злочинах.
Колишнього нардепа ОПЗЖ Вадима Рабіновича, якого підозрюють у держзраді, оголосять у розшук.
Президент Зеленський підписав законопроєкт №8401, який передбачає скасування єдиного податку 2% для ФОП та поновлення перевірок для окремих категорій підприємців.
Антикорупційний суд підтримав прохання прокурора САП про продовження строку тримання в слідчому ізоляторі обвинуваченого.
Антикорупційні органи правопорядку повідомили про підозру керівнику органу у системі правосуддя.
Антикорупційний суд відмовився повторно покласти обов'язки на Одеського міського голову, строк яких сплив.
Антикорупційний суд підтримав клопотання прокурор САП про продовження строку дії обов'язків підозрюваному посадовці.
Колишній генеральний прокурор України Віктор Пшонка виграв справу у суді Європейського Союзу щодо його включення до списку військових санкцій блоку.