Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
В уряді Великої Британії з'явиться нова посада - міністр з самотності, який буде допомагати долати проблеми людей, які страждають від самотності.
Президент Румунії Клаус Йоганніс підписав указ про призначення прем'єр-міністром країни депутата Європарламенту Віоріки Денчіле.
Рух вантажного транспорту в зв'язку зі складними погодними умовами обмежать не тільки в Києві, а й Київській, Одеській та Черкаській областях.
Депутат Олена Розенблат стверджує, що вона купила в кредит будинок загальною площею в 215 кв м, що складається з двох кількарівневих квартир.
У ДП «Антонов» зробили заяву щодо оприлюдненного низкою ЗМІ «відкритого листа», в якому звинувачується діяльность Кабміну, назвавши його фейковим та заявивши про хакерську атаку на сайт підприємства.
З початку 2018 року на Закарпатты тільки за екстреними повідомленнями було зареєстровано 242 захворювання на кір, переважно в нещеплених громадян.
Україна і США провели «копітку роботу», щоб домовитися про фінансування поставок протитанкових ракетних комплексів Javelin.
Лідер політсили Рух нових сил Міхеіл Саакашвілі заявив, що може бути депортований з України вже в понеділок, 22 січня.
Президент Петро Порошенко наказав закінчити в 2018 році випробування і почати будівництво ракетного комплексу «Вільха».
За його словами, цей проект закону має привести стандарти національної безпеки і оборони у відповідність зі стандартами НАТО і ЄС.
Адвокат екс-президента-втікача Віктора Януковича стверджує, що його підзахисний збирається повернутися в Україну.
В КНУ імені Тараса Шевченка прокоментували інформацію ЗМІ щодо «розпуску студентів на двомісячні канікули» через брак коштів на опалення приміщень.
На період ускладнення погодних умов на автодорогах міжнародного значення Київської області обмежено в'їзд великовантажних та великогабаритних транспортних засобів.
У ДП «Антонов» звинувачують Кабінет міністрів і прем'єр-міністра Володимира Гройсмана в перешкоджанні роботи підприємства.
Фінансування державного оборонного замовлення в 2018 році збільшено на 37% і перевищило 21 млрд грн.
Українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали. На інших ділянках порушень режиму тиші не зафіксовано.
Уряд вніс зміни до постанови про виділення земельних ділянок учасникам АТО. Відзначається, що на даний момент безоплатно може бути передано не більше 25% від площі ділянок.
В Авдіївці Донецької області у вівторок, 16 січня, загинув 30-річний боєць добровольчого корпусу Правий сектор Андрій Витвицький.
Опозиція вважає, що законопроект про антикорупційний суд має включати пропозиції з альтернативних документів.
У Києві затримали інспектора ювенальної превенції Голосіївського відділу поліції після отримання хабара.
Народний депутат України Антон Геращенко так і не поінформував суспільство про результати судового розгляду всправи Артема Маркаряна, відповідно, провалив свою обіцянку.
В аеропорту Кишинева (Молдова) прикордонники відмовили у в'їзді українському журналісту Роману Шутову, який їхав проводити тренінг для колег на запрошення посольства США.
Президент України Петро Порошенко не зміг дотримати свого слова й виділити в 2018 році 520 мільйонів гривень на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників Нової української школи.
В Україні очікується суттєве ускладнення погодних умов, обумовлене впливом активного циклону.
У новоствореному Агентстві з розшуку корупційних активів повідомили про передачу їм 130 активів від Головної військової прокуратури.
Верховна Рада не підтримала поправку про розрив дипломатичних відносин між Україною і Російською Федерацією.
У разі контакту з хворим на кір негайно зверніться до лікаря, закликають медики. МОЗ уточнює, що специфічного лікування від кору немає, але можна попередити захворювання.
В опозиції вважають, що Верховна Рада потрапила в пастку, в зв'язку з необхідністю прийняття законопроекту Порошенка про Антикорупційний суд.
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони на сьогоднішньому засіданні заслуховує доповідь Генерального прокурора Юрія Луценка про хід спецконфіскаціі коштів екс-президента Януковича.
Солом'янський районний суд Києва визнав директора НАБУ Артема Ситника винним в скоєнні адміністративного правопорушення.