Євросоюз висунув ультиматум Facebook

Читать на русском
Американська компанія повинна змінити правила обробки персональних даних за новим європейським регламентом до кінця 2018 року.

У Європейському Союзі висунули ультиматум соціальній мережі Facebook і заявили, що американська компанія повинна змінити правила обробки персональних даних відповідно до нового європейського регламенту до кінця 2018 року.

Як пише «Слово і Діло», про це в середу, 19 вересня, повідомляє телеканал NBC News.

Зокрема, єврокомісар Віра Юрова заявила, що її «терпінню прийшов кінець».

«Я не хочу вічно вести переговори», - заявила вона.

За її словами, якщо в ЄС не побачать прогресу, то будуть змушені ввести санкції відносно Facebook.

Юрова також додала, що соцмережа повинна гранично ясно пояснити своїм користувачам про те, як вона працює і заробляє гроші.

«Мало хто знає, що Facebook надавав дані третім особам або що, наприклад, він володіє повними авторськими правами на будь-яку картинку або контент, який ви на ньому розміщуєте», - підкреслила єврокомісар.

Раніше представники Twitter і Facebook у Сенаті США визнали, що не були готові до протидії спробам Росії втрутитися в президентські вибори 2016 року. Соціальним мережам знадобилося надто багато часу, щоб почати боротьбу з політичною маніпуляцією і поширенням пропаганди.

Також повідомлялося, що найбільша соціальна мережа у світі Facebook почала перевіряти фотографії та відео на достовірність.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...