Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей на зустрічі зі своїми прихильниками в Лондоні пообіцяла знизити рівень щорічної імміграції до Великобританії.
Терористичні угруповання на Донбасі обстріляли Попасну Луганської області, за попередніми даними обійшлося без жертв і постраждалих.
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав кримських татар вшанувати жертв геноциду кримськотатарського народу і вийти на молитву 18 травня.
У понеділок, 8 травня, в зоні проведення АТО на Донбасі загинув один український військовий і п’ятеро отримали поранення.
У Львові поклали лампадки до Пам'ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328». Після відбулася панахида та громадське віче.
За словами PR-директора Джамали Дениса Козловського, співачці запропонували полетіти на церемонію відкриття на вертольоті, не маючи дозволу на польоти.
Працівники та відвідувачі почали власними силами гасити пожежу, викликали пожежні автомобілі, підключили гідрант, почали локалізувати пожежу і евакуювати експонати.
Порошенко переконаний, що Меморіал має бути розміщено на території Національного музею історії України у Другій світовій війні.
Порошенко підкреслив особливий внесок українців у перемогу антигітлерівської коаліції у другій світовій війні.
Тіла Сергія Смирнова, Анатолія Бижка і Юрія Малькова доставили в місто напередодні. Поховають бійців сьогодні, 8 травня.
Навчання пройдуть на півночі і північному сході країни з 8 по 25 травня. У них братимуть участь близько 9 тис. осіб.
Правоохоронці затримали групу торговців, які у кількох областях України продавали вивезене з району проведення Антитерористичної операції зброю і боєприпаси.
З понеділка, 8 травня, в Україні стартує тиждень безпеки дорожнього руху. Укравтодор незабаром презентує концепцію в Кабміні.
У зв’язку з відкриттям пісенного конкурсу Євробачення-2017 у столиці запровадили тимчасове обмеження руху для транспортних засобів і пішоходів у центральній частині міста.
8 травня в Україні відзначають День пам'яті і примирення: «Слово і Діло» підготувало інфографіку, коли в світі згадують річницю закінчення Другої світової війни.
Сьогодні в Україні відзначають День пам'яті і примирення. По всій Україні заплановані понад 400 заходів з участю 60 тисяч осіб.
Станом на 7 годину ранку понеділка електропостачання Донецької фільтрувальної станції відновлено, водопостачання Авдіївки здійснюється в штатному режимі.
У Китаї в результаті аварії на вугільній шахті загинули 18 осіб. Як повідомляється в шахті стався витік газу, коли під землею працювали 55 гірників.
Бюджетний авіаперевізник Туреччини Pegasus Airlines переведе рейси, що з'єднують столиці України і Туреччини, на щоденну основу вже з 29 травня.
Правопорядок і громадську безпеку під час святкування Дня пам'яті і примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні будуть здійснювати близько 16 тисяч поліцейських по всій Україні.
Донецька фільтрувальна станція остаточно відновила роботу, планується наповнення резурвуарів чистою водою, а з ранку початок поставок води населенню.
У ОРЛО заявили, що дата початку верифікації осіб, які перебувають у в'язницях на підконтрольній Україні території перенесена на 10 травня на прохання ОБСЄ.
Офіційна церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення-2017 відбулася в Києві в неділю ввечері.
З початку дня 7 травня в зоні проведення АТО зафіксовано 27 обстрілів позицій українських військ.
У понеділок в Україні встановиться хмарна погода, очікується короткочасний дощ на частині території.
У Києві покупець розбив на касі супермаркету пляшку, а коли його викликав охоронець - влаштував стрілянину.
У Парижі площу біля музею Лувр, де кандидат в президенти Еммануель Макрон планує святкувати перемогу, евакуювали після повідомлення про небезпеку.
Командира підрозділу однієї з військових частин в зоні АТО звинувачують в оотриманні неправомірної вигоди.