Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Антикорупційний суд не побачив підстав для зняття арешт з вилученої техніки у справі можливих незаконний дій керівництва Держлісагентства.
Під час гасіння пожежі в Луганській області трьох військовослужбовців госпіталізували з опіками, один загинув. Також вогонь знищив бойову машину піхоти та вантажівку.
Суд Одеської області наклав арешт на танкер Delfi, який в кінці минулого року затонув поблизу пляжу Одеси.
Антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора про продовження строку тримання у слідчому ізоляторі колишнього члена парламенту.
До стрілянини в кафе в Київській області 3 вересня причетні 15 жителів міста Українка і сім приїжджих з Києва, серед яких - і громадяни Росії.
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про продовження строку домашнього арешту для обвинуваченого експосадовця.
Президенту банку Аркада повідомлено про підозру у привласненні коштів фондів фінансування будівництва житлових комплексів Еврика і Патріотика.
У Луганській області ліквідували два осередки пожеж трави та лісових насаджень. Продовжується гасіння ще чотирьох осередків вогню.
Верховна рада ухвалила в першому читанні закон про створення Бюро економічної безпеки. Новий орган повинен стати єдиним, що займатиметься розслідуванням фінансових злочинів.
Антикорупційний суд задовольнив клопотання Національного бюро про накладення грошового стягнення на свідка.
Адвокат підозрюваної у наданні неправомірної вигоди головному антикорупційному прокурора подав клопотання про зміну запобіжного заходу.
Сьогодні вночі, 3 вересня, відбулася стрілянина в місті Українка (Київська область). Після інциденту до лікарні звернулися троє постраждалих чоловіків з пораненнями.
ВР планує розглянути законопроект про кандидатський резерв з правками від президента, а також проект постанови про скасування рішення про притягнення 1,2 млрд євро допомоги від ЄС.
У Луганській області ліквідовано 16 пожеж. Внаслідок пожежі загинула одна особа та дві особи з опіками різних ступенів важкості шпиталізовані.
На Харківщині осередки пожежі в населених пунктах Гороб’ївка та Грянинівка ліквідовано. Продовжують гасити вогонь у лісі.
Пожежі у Харківській області 2 вересні виникли одночасно в трьох районах - у Дворічанському, Чугуївському та Шевченківському.
Павло Вовк був нам посланий у всьому його показовому нахабстві для того, щоб ми викинули з голови якісь ілюзії і побачили, нарешті, як все у нас насправді влаштовано.
Зарплата поліцейського в Україні стартує від 400 доларів, в Росії і Білорусі – від 260-270 доларів.
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора про продовження процесуальних обов'язків підозрюваній.
Антикорупційний суд знову відмовив у задоволенні клопотання нових власників акцій компанії, якими володів російський монополіст.
Антикорупційний суд вирішив зменшити заставу адвокату, якого підозрюють у спробі підкупу керівника державного фонду.
У середу, 2 вересня, у Івано-Франківській області сталась пожежа в будівлі одного з підприємств.