Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
Українські органи правопорядку продовжують встановлювати колаборантів на Луганщині та повідомляти їм про підозру.
Антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувачення стосовно чинного члена парламенту. Сам політик не захотів брати документ.
СБУ затримала першу віце-мера Вовчанська Ольгу Камінську та двох псевдополіцейських із Куп'янська, які співпрацювали з росією.
Антикорупційний суд підтримав клопотання детектива НАБУ про прискорення передачі до суду справи стосовно колишнього посадовця КРАІЛ.
Антикорупційний суд піде до Верховного суду зі скаргою на виправдання трьох осіб у розтраті коштів Державної зернової корпорації.
Направлено до суду справу за звинуваченням 10 російських солдатів, які били, катували та погрожували вбивством мирним мешканцям Бучі Київської області.
Незалежна комісія ООН підтвердила, що в Україні було скоєно воєннні злочини. Розглядалися події лютого-березня.
Апеляційна інстанція задовольнила частково скарги адвокатів екскерівника АРМА на визначений розмір застави як запобіжного заходу.
Апеляційна інстанція залишила без задоволення скаргу антикорупційного прокурора на виправдувальний вирок колишньому очільнику ДПЗКУ.
Антикорупційний прокурор на судовому засіданні нарешті зачитав обвинувальний акт у справі про розкрадання коштів на реалізації проєкту будівництва споруд на кордоні.
У СБУ заявили, що розслідування справи нардепа Віктора Медведчука вивело правоохоронців на російську агентурну мережу, а також дозволило викрити зрадника у Кабміні.
Антикорупційна прокуратура затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт стосовно двох колишніх посадовців Офісу генпрокурора.
Судовий розгляд провадження у справі та винесення судового вироку щодо Медведчука може відбутися за відсутності обвинуваченого
Прокурор САП вирішив оскаржити виправдувальний вирок, який оголосили колишньому члену парламенту від Опоблоку.
Російські окупанти припинили випускати молодих чоловіків з окупованої частини Запорізької області у бік обласного центру.
Апеляційна палата погодилася з судом першої інстанції з обвинувальним вироком, який оголосили колишньому посадовцю державного інституту.
Окружний суд Гааги у справі про збитий у небі над Донбасом авіалайнер Малазійських авіаліній оголосив день оголошення вироку винним.
Антикорупційний суд дозволив Національному бюро використовувати негласний збір доказів в одній зі справ, в яких проводилася обшуки в братів Дубневичів.
Влада та силові відомства України докладають максимум зусиль для повернення додому українських полонених, заявив Костін.
Вище військове керівництво скасувало можливість перетину кордону студентами-чоловіками через масові підробки документів.