Новий рік та Різдво-2023: чи будуть вихідні на свята

Читать на русском
Новий рік та Різдво випадають на вихідний день тижня. За законом, українці мали б додатковий вихідний.

В Україні цього року Новий рік та Різдво випадають на вихідний день тижня. За законом, українці мали б отримати додатковий вихідний.

Так, згідно з календарем наступного року, 1 січня припадає на неділю, а Різдво, 7 січня, – на суботу.

Герб на верхівці та точки для підзарядки телефонів: Кличко розповів про «ялинку незламності»У Києві цього року встановлять символічну «ялинку незламності» висотою в 12 метрів - її прикрасять енергозберігаючими гірляндами, які світитимуться від генератора.

Крім того, цього року Різдво західного обряду, 25 грудня, також припадає на неділю.

Усі три свята – державні. І як зазначено у статті 73 Кодексу України «Про працю», якщо великі державні чи релігійні свята припадають на вихідний день, наступний після них понеділок також вихідний.

Однак у 2022 році через воєнний стан, який встановлено щонайменше до 19 лютого 2023 року, всі додаткові вихідні, починаючи від 8 березня 2022 року, були скасовані.

Зазначимо, що ці норми стосуються працівників державних установ. Керівники приватних компаній можуть встановлювати графіки відпочинку та роботи співробітникам на власний розсуд.

Нагадаємо, у Києві цього року встановлять символічну «ялинку незламності» заввишки 12 метрів – її прикрасять енергозберігаючими гірляндами, що світяться від генератора.

Ярмарок та святкових концертів цього року у столиці не буде.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: