Іран проти України: чи варто боятись ракетних ударів
Ймовірність ракетних ударів Ірану по Україні існує, хоча з кожним днем поступово зменшується.
Суд Києва продовжить засідання щодо державної зради екс-президента Віктора Януковича. Його захист просив виправдати президента втікача у справі про держзраду.
Порошенко оновив склад Національної ради реформ. Гонтареву, Насірова та Данилюка замінили - Маркарова, Марченко і Смолій.
В уряді заявили, що розраховують на об’єктивне розслідування стосовно міністра інфраструктури Володимира Омеляна.
Порошенко призначив прес-секретаря МЗС Мар'яну Бецу послом України в Естонії. На дипломатичній службі вона працює з 2001 року.
Джемілєв виконав 44 відсотки обіцянок. Як він і сподівався, Меджліс продовжив діяльність в Україні.
Міністр інфраструктури, якому детективи НАБУ повідомили про підозру, не подасть у відставку. Він готовий працювати далі.
У Верховній Раді заявили, що президент виступить 18 вересня зі щорічним посланням про внутрішнє й зовнішнє становище України.
Колишні члени Самопомочі в Київраді створили депутатську групу Київська команда. Гусовський розповів, хто увійшов до групи.
Арсен Аваков за чотири роки роботи дав понад 150 обіцянок, більшість пов'язані з реформою системи МВС.
У НАБУ вважають, що поліція об'єктивно й швидко розслідує, чи вживав їхній працівник наркотики.
Як політику визначити, скільки води в склянці? Правильно, потрібно звернутися до політтехнологів. Як саме готуватимуть передвиборчу кампанію чинному главі державі, аналізував політолог Олександр Радчук.
Керівництво НАТО пропонує Україні програму щодо запобігання корупції, яка передбачає роботу відразу за трьома напрямками.
Слідча суддя з Солом'янського суду має підстави заявити самовідвід від розгляду клопотання щодо Володимира Омеляна.
Профільний комітет Ради 5 вересня підтримав проект постанови щодо визнання роботи Мінсоцполітики незадовільною. Зараз вона очікує на розгляд. Про ймовірність відставки Андрія Реви міркували експерти.
Столичний райсуд приступив до вивчення доказів Антикорупційного бюро у справі колишнього працівника ГПУ.
Арешонков не задекларував жодного автомобіля, цінного майна чи фірми протягом останніх чотирьох років. Готівкою нардеп тримає приблизною одну й ту саму суму грошей.
Володимиру Омеляну вручили підозру в незаконному збагаченні. Що про це думають у соцмережах, вивчило Слово і Діло.
Столичний райсуд в черговий раз відмовив антикорупційним прокурорам у взятті заочно під варту екс-лісника Януковича.
Руслан Марцінків обіцяє новий реанімобіль, Богдан Андріїв – електронну видачу довідок, а Віталій Кличко – електронні черги.
Нардеп Сергій Мельник провалив передвиборчу обіцянку забезпечити ухвалення державної програми з будівництва дитячих садків.
Столичний суд скасував арешт частини квартири колишнього заступника керівника Міністерства внутрішніх справ.
Головний редактор телеканалу RT Маргарита Симоньян розповіла подробиці інтерв'ю Олександра Петрова та Руслана Боширова.
Підозрюваному детективами Нацбюро керівнику Мінінфраструктури завтра 14 вересня, оберуть запобіжний захід.
Солом'янський суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження щодо міністра юстиції Павла Петренка за підозрою в декларуванні недостовірної інформації.
Міністр спорту Ігор Жданов у серпні заробив більш ніж 77 тисяч гривень, включаючи відпускні та дві премії.
Олександр Дехтярчук дав лише дев'ять обіцянок, більшість з них стосуються його виборчого округу.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме суд призначити заставу в 5 мільйонів гривень міністру інфраструктури Володимиру Омеляну.