Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Десятки протестуючих 6 січня атакували поліцейську дільницю в Каїрі після того, як в поліції помер чоловік, який перебував під вартою.
У зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі українська сторона передала на територію ОРДЛО тіла загиблих.
У Чернігівській області вовчиця напала на жителів одного з сіл. У результаті інциденту є постраждалі.
Адміністрація США має намір виконати обіцянку американського президента Дональда Трампа і змінити Спільний всеосяжний план дій щодо ядерної програми Ірану.
За інформацією Держприкордонслужби, система біометричного контролю працює ефективно, «серйозних проблем не помічено».
Принци бунтували проти призупинення оплати їх рахунків за комунальні послуги - за воду й електрику.
Українка Еліна Світоліна виграла турнір серії WTA в австралійському Брісбені з призовим фондом в 1 мільйон доларів.
За даними попередніх підрахунків, загальні витрати на стіну перевищать 33 мільярди доларів протягом наступного десятиліття.
Органи влади столиці можуть переїхати в бізнес-центр з двох 27-поверхових веж класу "А" на проспекті Перемоги.
У Торонто (Канада) в міжнародному аеропорту імені Лестера Б. Пірсона на шосе аеропорту зіткнулися два літаки.
Президент України Петро Порошенко задекларував понад 1 мільйон гривень, отриманих від відсотків по вкладах.
В Україні зареєстрували спалах вірусного гепатиту А, а заяви про епідемію не відповідають дійсності.
За словами держсекретаря США Рекса Тіллерсона, відносини з Росією вкрай напружені, незважаючи на активну взаємодію країн протягом року.
Депутат Верховної Ради від фракції «Блок Петра Порошенка», колишній генеральний директор закритого акціонерного товариства «Фармацевтична фірма «Дарниця»(Київ) Гліб Загорій задекларував 9 222 736 гривень роялті.
Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив в інтерв'ю Der Spiegel, що США, Росія і Китай ставляться до Євросоюзу без поваги.
Група СКМ, яка належить олігарху Рінату Ахметову, заявила, що оскаржуватиме рішення суду на Кіпрі про заморожування активів на суму 820 мільйонів доларів.
Бойовики на Длнбасі продовжують обстрілювати із забороненого Мінськими домовленостями озброєння позиції Збройних Сил України.
На Різдво порядок і безпеку біля храмів будуть забезпечувати понад 18 тисяч правоохоронців - поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії.
Тринадцять людей стали жертвами сильних снігопадів в китайській провінції Аньхой на сході країни за період з 3 по 5 січня.
У Німеччині завершилися роботи з ліквідації хімічної зброї та токсичних матеріалів, які були вивезені з Лівії.
На сьогоднішній день у Туреччини немає шансів на прогрес у переговорах про вступ до Євросоюзу.
Співробітники СБУ затримали двох жителів Мелітополя в Запорізькій області, які поширювали в регіоні антиукраїнські друковані матеріали.
Міжнародні резерви України на 1 січня 2018 склали 18,8 млрд доларів США, за рік вони зросли на 21%.
Американський есмінець USS Carney DDG64 зайшов у Чорне море. Він став першим кораблем країн НАТО, який відвідав чорноморський регіон у 2018 році.
Поліція Нью-Йорка перевіряла повідомлення про терористів-смертників у хмарочосу Trump Tower, отримане від аноніма.
Служба безпеки України викликала екс-голову Одеської ОДА, лідера партії «Рух нових сил» Міхеіла Саакашвілі на допит 10 січня.
Рада міністрів Білорусі 4 січня виступила з постановою про закриття генерального консульства країни в Одесі.
Розслідування кримінальної справи стосовно екс-депутата Миколи Мартиненка ще не завершено. Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі.
З початку доби 5 січня і до 18:00 бойовики в зоні проведення антитерористичної операції здійснили два обстріли українських позицій.
У Міністерстві освіти і науки України відкрили старт реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.