Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Розмитнення машини в Україні. Як власнику провести розмитнення автомобіля через програму Дія.
Велика палата розглянула скаргу антикорупційного судді на рішення дисциплінарного органу, яким його покарали за рішення у скандальній справі.
Російські військові гублять своїх товаришів на полі бою, тоді як новобранці масово відмовляються лишатися на війні.
Замість безкоштовної передачі на потреби ЗСУ зловмисники продавали товари військового призначення.
Білий дім оголосить про закупівлю артилерії, протикорабельних ракет та іншого озброєння для України на суму близько мільярда доларів.
Російські пропагандисти поширюють фейк, що українські військові відмовляються воювати західною зброєю.
З України з початку російського вторгнення за офіційними даними виїхало близько 2280 медпрацівників.
У середу, 15 червня, на першому в Україні саміті щодо сталої відбудови міст волонтери презентували проєкти відновлення Ірпеня.
Російські окупаційні війська продовжують здійснювати обстріли з реактивної артилерії житлових кварталів Дніпропетровщини.
За словами Іллі Пономарьова, у російському уряді в шоці від того, що відбувається, і хотіли б закінчити війну з мінімальними втратами для росії.
До чат-боту єВорог українці надіслали правоохоронцям понад 940 заявок про колаборантів. Їх перевірить СБУ.
Якщо порти не вдасться розблокувати, Україна повинна мати можливість зберігати і минулорічні залишки, і новий врожай, який уже за місяць активно збиратиметься.
Українська авіація продовжує здійснювати удари по скупченням живої сили та техніки російських окупаційних військ на Миколаївщині.
У середу, 15 червня, Ізраїль, Єгипет і Європейський союз підписали Меморандум про експорт природного газу.
Зеленський, виступаючи перед парламентом Чехії, заявив, що росія зацікавлена не лише у завоюванні України. Вторгнення в Україну – лише перший крок, щоб відкрити дорогу до інших країн.
Греція обіцяє надати Україні до 30 одиниць бойових машин піхоти – БМП-1 під час переозброєння своєї армії.
Восьмий апеляційний суд Львова у середу, 15 червня, заборонив діяльність Соціалістичної партії України.
Російські окупанти обстріляли багатоповерховий житловий будинок у Миколаєві. Є постраждалі мирні мешканці.
Втрати сільського господарства України від війни становлять 4,3 млрд доларів. Найбільші втрати зафіксовані внаслідок знищення чи пошкодження сільськогосподарських угідь та незбору врожаю.
У тимчасово окупованому Маріуполі наростає опір російським окупантам з боку місцевих жителів.
Українські військовослужбовці знищили великі скупчення живої сили та військової техніки на Херсонщині, а також інших напрямках.
Президент Франції Макрон вважає неминучим, що Україні та Зеленському в якийсь момент доведеться вести переговори з росією.
У додатку Дія можна подати декларацію платника єдиного податку 2 відсотки та сплатити його.
Заснована у Швеції транснаціональна корпорація заявила про повний вихід з російського ринку та продаж фабрик.
Українським пенсіонерам мають перерахувати пенсії 1 липня, 1 жовтня та 1 грудня цього року. Докладніше – у новині.
Через російське вторгнення в Україні пошкоджено або зруйновано понад 380 пам'яток культури та 30 музеїв.
У Маріуполі залишилося близько 130 тисяч мешканців, їхнє життя зараз схоже на виживання – треба десь дістати їжу та воду, житло зруйноване, медицини немає.
У Чорнобаївці Херсонської області сьогодні вранці у районі ринку стався вибух із жертвами серед мирних жителів.
Михайло Подоляк закликав Захід прискорити постачання важкого озброєння в Україну, оскільки зараз співвідношення артилерії з ворогом є вкрай нерівним.
Спеціальний трибунал стосуватиметься лише одного злочину – злочину агресії проти України. Він буде не проти росії як держави, а проти конкретних індивідів, вищого політичного та військового керівництва рф.