Війна на два фронти: чи загрожує росія європейським країнам
Поправка до закону Про оборону, вже підтримана Держдумою в першому читанні, дозволить росії ввести війська у будь-яку країну.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання детектива НАБУ про здійснення спеціального досудового розслідування.
Дефіцит потужності в енергосистемі України відсутній уже 20 днів поспіль і наразі не прогнозується.
Антикорупційний суд завершив проведення підготовчого засідання за обвинуваченням бізнесмена у дачі хабарів колишньому посадовцю.
За рік повномасштабної російсько-української війни за програмою релокації 800 підприємств переїхали до більш безпечних регіонів, з яких понад 600 відновили роботу.
В кінці минулого року, після ліквідації Фонду соціального страхування, правила призначення субсидії змінилися.
Українські парламентарі заявляють про намір налагодити виробництво українських безпілотників. На це потрібно 30 млрд гривень.
Австрія – одна з країн, які допомогли Україні подолати цю зиму та енергетичний терор росії, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків обвинуваченому.
Попри нейтральну позицію в питанні російської війни в Україні, Китай залишається важливим торговим партнером нашої країни. Про те, як змінювалися обсяги торгівлі Китаю та України – на інфографіці
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків підозрюваної.
Антикорупційний суд затвердив угоду, укладену між обвинуваченим представником забудовника та прокурором САП.
Лімітів для областей на даний момент немає, але якщо споживання почне різко зростати, можливі відключення світла.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно керівника держпідприємства зі структури державного оборонного концерну.
Майже три десятки країн виявили інтерес до відновлення українських міст та областей. Хто погодився взяти шефство і над яким регіоном – на інфографіці.
Апеляційна інстанція розглянула скаргу прокурора САП на відмову судді обрати запобіжний захід ексголові держкомпанії.
В Україні 1 березня завершилось одноразове добровільне декларування (або податкова амністія).
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків керівника морського порту.
Антикорупційний прокурор виніс постанову про продовження строків досудового розслідування у справі колишнього керівника держкомпанії.
Антикорупційний суд отримав обвинувальний акт стосовно колишнього керівника держпідприємства та ще двох осіб.
За підсумками 2022 року компанія Нафтогаз України отримала чисті збитки в межах 40 мільярдів гривень.
Антикорупційний суд завершив розгляд справи за обвинуваченням колишнього очільника аеропорту під Києвом у зловживаннях.