Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
2 вересня на ділянках відповідальності наших підрозділів зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.
Китай планує збільшити кількість свого ядерного озброєння вдвічі протягом найближчих десяти років.
В МЗС розробили концепцію діалогової платформи по деокупації Криму та передали її українському президенту Володимиру Зеленському
Лісова пожежа, яка охопила вже понад 500 гектарів лісу на Харківщині, перекинулася на житлові будинки. Одне село вигоріло повністю, ще два - під загрозою знищення
Рішення було схвалене під час сьогоднішнього засідання ТКГ, повідомляє Офіс президента України.
З початку поточної доби в районі проведення операції Об'єднаних сил збройні формування порушили перемир'я, яке набуло чинності 27 липня.
Голова української делегації в ТКГ в Мінську Леонід Кравчук прокоментував слова Фокіна про надання особливого статусу Донбасу. Кравчук заявив, що це особиста думка Фокіна і він може її оприлюднювати тільки якщо вона не суперечить законам України.
1 вересня, у районі проведення операції Об’єднаних сил, зафіксовано 3 факти порушення режиму припинення вогню. Зокрема, у районі Водяного, зафіксовано вогневу активність збройних формувань Російської Федерації зі стрілецької зброї та АГС-17.
На Донбасі по дронах Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ ведуть прицільний вогонь, а камери спостереження ушкоджують або знищують.
Дональд Трамп заявив про відсутність в США системного расизму і виступив проти насильства, до якого схиляються учасники антирасистських протестів
Представники російської окупаційної влади розповіли про те, що на території тимчасово непідконтрольного Україні Криму через брак опадів почали пересихати річки
Українські силовики провели на території Херсонської області військові навчання, під час яких тренувалися відбивати напади терористів на стратегічні об'єкти регіону
Спікер Верховної ради Дмитро Разумков заявив, що на сьогодні неможливо провести місцеві вибори в ОРДЛО.
На Донбасі в зоні операції Об'єднаних сил з початку доби не зафіксовано жодного порушення режиму припинення вогню. Бойових втрат і поранень серед українських військових немає.
Змінено беретні знаки Радіотехнічних військ і Військ зв'язку, щоб ці знаки не були схожі на російські.
Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 829 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях з початку його дії.
Протягом місяця з початку перемир’я в зоні проведення ООС пішли з життя 6 українських військовослужбовців і 3 зазнали поранень.
Спірні заяви посадовців та політиків з’являються тому, що Офіс президента надсилає у суспільство різні меседжі для дослідження реакції людей, вважає експерт.
У разі гострого дефіциту прісної води в окупованому Криму, Росія тиснутиме на Україну не лише економічно і дипломатично.
Заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін відповів на критику своїх заяв про особливий статус для всієї території Донбасу.
З початку чергового перемир’я протягом серпня у зоні операції Об'єднаних сил загинули 2 українських військових, 3 – зазнали поранень.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав висловлювання першого заступника голови української делегації у ТКГ по Донбасу Вітольда Фокіна провокативними та спекулятивними. В заяві йшлося про надання амністії бойовикам та особливий статус Донбасу.
У Чехії розпочнуться військово-повітряні навчання НАТО під назвою Ample Strike 2020. У них візьмуть участь близько 700 військовослужбовців із семи держав.
За минулу добу українські військовослужбовці зафіксували 2 ворожі порушення проголошеного режиму припинення вогню.
Одна людина загинула під час сутичок між активістами руху BLM та прихильниками американського президента Дональда Трампа у Портленді.
Заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін заявив, що Україна повинна надати Донбасу особливий статус.
З початку поточної доби на Донбасі бойовики дотримуються режиму тиші. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.
На Донбасі 29 серпня збройні формування Російської Федерації двічі порушили перемир'я. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил немає.
На Донбасі 27 серпня збройні формування Російської Федерації один раз порушили режим припинення вогню. Бойових втрат внаслідок ворожих пострілів немає.
Дії окупантів з Російської Федерації призвели до дефіциту прісної води в Автономній Республіці Крим.