Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер не виключив можливість членства Каталонії в Європейському союзі.
Facebook відкриває новий розділ Crisis Response, в якому відображатиметься інформація про останні надзвичайні ситуації.
Засновник Telegram Павло Дуров прокоментував збої в роботі месенджера, що відбулися напередодні.
Жителі Барселони зможуть проголосувати на референдумі про незалежність Каталонії, який планується провести 1 жовтня.
Одночасно під санкції потрапили дві українські авіакомпанії, які співпрацювали з іранськими авіаперевізниками, заходи проти яких були запроваджені раніше.
Футболісти Динамо в першому матчі групового етапу Ліги Європи на своєму полі обіграли албанський Скендербеу з рахунком 3: 1.
У Закарпатській області викрито помічника народного депутата України при вимаганні та одержанні 150 тис. грн хабара.
Євросоюз посилив санкції проти Північної Кореї згідно з резолюцією Ради безпеки ООН. Санкції послідували після ядерних випробувань, які провів Пхеньян.
Сьогодні ввечері в Києві на шляхопроводі над проспектом Степана Бандери відбулося серйозне ДТП.
Співробітників апарату Верховної Ради підозрюють у розкраданні 15,8 мільйона гривень при закупівлі послуг із реконструкції системи опалення.
Національний банк очікує транш від МВФ на 2 мільярди доларів та від Єврокомісії на 600 мільйонів євро до кінця 2017 року.
Рада ЄС продовжила санкції проти 149 осіб та 38 компаній, причетних до порушення суверенітету України.
Посадовим особам «Опоблоку» може загрожувати штраф до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі терміном до 2 років.
Активізацію питання миротворців російською стороною вона пов'язує з внутрішньополітичною російською кампанією перед виборами президента в РФ.
Споживча інфляція в Україні станом на серпень 2017 року прискорилася до 16,2% в річному вимірі, а індекс споживчих цін знизився на 0,1%.
Міністерство охорони здоров'я отримує повідомлення з інформацією про акції проти медичної реформи.
Ініційований Литвою «План Маршалла для України» стане проміжним інструментом для мотивації реформування економіки, поки Україна не отримає членство в ЄС.
За словами Павла Розенка, чергове підвищення мінімальної заробітної плати відбудеться вже в 2018 році.
У проекті закону про державний бюджет України на 2018 рік децентралізація залишиться пріоритетом.
За словами Нищука, у співпраці з кіностудією Довженка зацікавлені французькі кінокомпанії, зокрема в оренді та модернізації студійних приміщень.
Після зникнення в Білорусі Павла Гриба МЗС України заявляє про небезпеку для українців не лише в Росії.
На думку Чубарова, уряди України й західних країн не мають сідати за стіл переговорів із Путіним, якщо при цьому не порушується питання про звільнення кримських політв'язнів.
За ці гроші, на думку Омеляна, в Україні можна було б збудувати декілька швидкісних залізниць.
Внаслідок стрілянини в одній зі шкіл американського міста Спокан в штаті Вашингтон загинула одна людина і не менше трьох було поранено.
Глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що брітанці скоро пошкодують про вихід країни з Євросоюзу.
Російська економіка втратила $55 млрд внаслідок дії санкцій Заходу, введених проти РФ у зв’язку з незаконною анексією Криму та агресією на Донбасі.
Відтепер внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати пенсії та соціальні виплати як готівкою, так і шляхом безготівкових операцій через будь-які банки, а не тільки через «Ощадбанк».
В Україні кількість безробітних скоротилася на 12% станом на 1 вересня. На одне вільне робоче місце претендує четверо безробітних.
Найщасливіші жителі Євросоюзу проживають у Вільнюсі. Відповідні відомості надало в середу, 13 вересня, статистичне агентство Євростат.
Німеччина вперше після теракту навесні в Кабулі провела масову висилку афганських біженців, яким було відмовлено в притулку.