Переселенці зможуть отримувати соцвиплати не лише в Ощадбанку

Читать на русском
Відтепер внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати пенсії та соціальні виплати як готівкою, так і шляхом безготівкових операцій через будь-які банки, а не тільки через «Ощадбанк».

Відтепер внутрішньо переміщені особи зможуть отримувати пенсії та соціальні виплати як готівкою, так і шляхом безготівкових операцій через будь-які банки, а не тільки через «Ощадбанк».

Таке рішення Кабінету Міністрів прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав на засіданні уряду у середу, 13 вересня, серед прийнятих без обговорення, передає «Слово і Діло» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Виплата пенсій, інших соціальних виплат переселенцям віднині проводитиметься через рахунки й мережу відділень «Ощадбанку», а також через мережу установ будь-яких банків на підконтрольній владі території.

При цьому доставку пенсій і соцвиплат за місцем проживання особам з інвалідністю першої групи здійснювати буде не «Ощадбанк», а «Укрпошта».

Як переселенцям виплачували матеріальну допомогу за перші півроку 2017-го?Наші аналітики відстежили, як виплачували матеріальну допомогу вимушеним переселенцям у перші шість місяців 2017 року та як за цей час змінилася кількість переселенців у областях.

Окрім того, уряд України скасував перевірки матеріально-побутових умов внутрішньо переміщених осіб, які проводять раз на півроку. Це нововведення розповсюджується тільки на працівників державних органів, органів місцевого самоврядування та військовослужбовців-переселенців, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) на Донбасі.

Нагадаємо, в Україні з 1 серпня запустили електронний реєстр переселенців.

Раніше в СБУ повідомили, що незаконно отримували виплати понад 250 псевдопереселенцев.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал