Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
Меморандум дозволяв дипломатам США і Росії більш вільно переміщатися на російській і американській території відповідно
Європарламент переважною більшістю підтримав резолюцію щодо ситуації в Білорусі. Євродепутати закликали ЄС відключити Білорусь від SWIFT і заборонити брати участь в Олімпіаді.
Літак прямував зі столиці Нейпьідо до міста Пьін Оо Луїн і, при здійсненні посадки, розбився приблизно в 300 метрах від сталеливарного заводу.
Євросоюз відмовився від покупки 100 млн доз вакцини Johnson & Johnson від коронавірусу через те, що вже придбав вдосталь препаратів на це літо, а також через зрив поставок.
У ВООЗ прогнозують поширення більш заразного індійського штаму коронавірусу в Європі. Цей різновид коронавірусу, відомий як дельта-варіант.
У Польщі розчаровані рішенням США про зняття санкцій з Північного потоку-2. Німеччина, просуваючи газопровід, переслідує власні інтереси, а не всіх членів Євросоюзу.
Влада Естонії схвалила рішення про пом'якшення коронавірусних обмежень - так, вже з 1 липня будуть дозволені одноденні поїздки до країни без самоізоляції.
Воду з-під крана можна спокійно пити в Австрії, Фінляндії, Ісландії, Ірландії, Норвегії, Швейцарії.
ВПС США готуються до випробувань двох стратегічних бомбардувальників нового покоління B-21 Raider. Перший політ B-21 має відбутися в середині 2021 року.
Голова МЗС України Дмитро Кулеба звернувся до уряду Італії з проханням відкрити кордони для українських туристів.
Ізраїльсько-палестинський конфлікт триває більше 70 років. З чого все почалося – на відео Слово і діло.
У Держприкордонслужбі заявили, что люди, які вакцинувалися вакциною Спутник V, не зможуть в'їжджати в Україну.
Болгарські військові продовжують пошук МіГ-29, що впав у Чорне море під час навчань. Доля пілота невідома.
Країни Євросоюзу повністю вакцинували від коронавірусу COVID-19 близько 100 млн своїх громадян.
У Данії узгодили подальше послаблення карантинних обмежень, запроваджених через коронавірус.
На тлі затримання Романа Протасевича, Японія вирішила закрити небо для білоруських літаків і рекомендувала своїм компаніям не літати у Білорусь.
В операторі ГТС України розповіли, скільки за рік втратить Україна у разі запуску Північного потоку-2.
У четвер, 10 червня, ф'ючерси на нафту марки Brent з постачанням у серпні під час торгів впали в ціні до 71,75 долара за барель.
За минулу добу в Індії померли від коронавірусу 6 148 людей. Це новий антирекорд в країні.
В Перу сталася серйозна ДТП, коли автобус зірвався у прірву. Внаслідок аварії загинули щонайменше 17 людей.
Байден планує обговорити з Меркель наслідки будівництва Північного потоку-2 для України і Європи.
Лідер РФ Володимир Путін прокоментував можливу зустріч з Володимиром Зеленським, сказавши, що їм завжди є про що поговорити.
Албанські депутати проголосували за імпічмент президенту Іліру Мети за порушення Конституції перед виборами в Албанії.
Суду на підставі свідчень належить розглянути три питання, від яких по суті залежить подальша доля справи
200 мільйонів доз, ймовірно, нададуть цього року. Ще 300 мільйонів - у першу половину наступного року
У поданій депутатами Європарламенту резолюції сказано, що будь-який замішаний у цій справі росіянин повинен негайно потрапити під санкції.
Рішення суду стосується не тільки ФБК, а й інших організацій опозиціонера. Також суд постановив припинити діяльність організацій Навального негайно
Берлін як і раніше буде послідовно підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України, проте ніякої зброї від нього Україна не дочекається
Президент Росії Володимир Путін виступив проти розширення НАТО, шляхом інтеграції України. За його словами, це «червона лінія» для Москви.
Президент США Джо Байден сьогодні, 9 червня, відправився до Європи в рамках свого першого закордонного візиту.