Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
П'ятеро афганських військових загинули в результаті терористичної атаки на один з університетів, розташованих в Кабулі.
Президент Польщі проаналізує законопроект, який передбачає кримінальне покарання за висловлювання про причетність поляків до Голокосту і пропаганду так званої бандерівської ідеології.
Засновник компаній Tesla і SpaceX планує налагодити виробництво безпечних вогнеметів нового покоління.
У Тегерані закрили аеропорти і школи через сильні снігопади. Школи не працюють також в деяких інших районах Ірану.
Протестувальники в Тирані зажадали відставки глави уряду Албанії Еді Рами. Він перетворив країну в батьківщину організованої злочинності та наркотиків, заявив лідер албанської опозиції Люльзім Баша.
Сьогодні на одного чеха на рік припадає близько 300 поліетиленових пакетів. Завдяки новому закону про заборону безкоштовних пакетів цю кількість планую знизити втричі.
У зв'язку із загрозою повені в регіоні Іль-де-Франс, в який входить Париж і його передмістя, евакуювали майже 1,5 тис. осіб.
Керівники силового блоку Великої Британії розкритикували резонансне інтерв'ю міністра оборони Гевіна Вільямсона, звинувативши його в нагнітанні паніки.
Прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху висловився проти запровадження в Польщі кримінальної відповідальності за висловлювання про причетність поляків до знищення євреїв у роки Другої світової війни.
Внаслідок події ніхто не постраждав. Водій вантажівки був тверезим. За попередніми даними, він заснув за кермом.
Понад 200 людей отримали поранення в афганській столиці Кабул в результаті вчорашньої терористичної атака.
За даними опитувань, лідером президентських перегонів залишається діючий президент Анастасіадіс, але він навряд чи зможе набрати в першому турі більше 50% голосів.
У Вашингтоні мають намір відкрити площу Нємцова в річницю смерті російського опозиціонера.
У Росії в неділю, 28 січня, проходить ряд акцій протесту опозиційного політика Олексія Навального - Страйк виборців.
У ЗМІ фаворитом гонки називають чинного президента Фінляндії Саулі Нііністе, всього зареєстровано вісім кандидатів.
Очільник польського уряду Матеуш Моравецький дуже серйозно ставиться до російську загрозу.
Відзначається, що модернізація призначена для поліпшення характеристик бомби при використанні для важких цілей і цілей, які перебувають на великій глибині.
Глава американського державного департаменту повідомив про ініціативу переглянути угоду з Іраном щодо ядерної зброї.
Міністерство фінансів США внесло до списку санкцій польську фірму Doncoaltrade, яка займалася поставками вугілля з окупованого Донбасу.
У Чехії 27 січня в 14:00 за місцевим часом завершилося голосування в другому турі за президента країни.
Закон про заборону пропаганди так званої «бандерівської ідеології» стосується тільки тих осіб, які публічно і всупереч фактам заперечують злочини, вчинені «колабораціоністами нацистського режиму».
Представник МОЗ повідомив, що кількість загиблих буде зростати, оскільки багато поранених опинилися в критичному стані.
Глава Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович стверджує, що закон про заборону «бандерівської ідеології» небезпечний не для України, а для Польщі.
За попередньою інформацією, громадяни України не постраждали в результаті кривавого теракту в Кабулі 27.01.
Великобританія, яка підтримує Україну в боротьбі з російською агресією вирішила застосувати нові заходи захисту на випадок протиправних дій РФ на адресу Британії.
У Кабулі прогримів новий вибух. В результаті загинули 17 людей, поранення отримали як мінімум 110 осіб, але кількість постраждалих стає дедалі більшає.
У центральному районі Амстердама відбулася стрілянина, внаслідок якої загинула одна людина, ще кілька постраждали. Нападник втік, його розшукує поліція.
Уряд США розширив список антиросійських санкцій, запроваджених через конфлікт на Сході України.
Американський генерал - радник Полторака, став одним з головних лобістів інтересів України в питанні з Джавелін.
Президент України зазначив, що вперше у Давосі була така кількість запитань щодо зустрічі з провідними міжнародними інвесторами