Стало відомо, про результи Давосу для України

Читать на русском
Президент України зазначив, що вперше у Давосі була така кількість запитань щодо зустрічі з провідними міжнародними інвесторами

Президент України Петро Порошенко зазначив, що під час зустрічей на Всесвітньому економічному форумі в Давосі відбулися переговори з партнерами та міжнародними фінансовими організаціями.

Як пише «Слово і Діло», про це глава держави заявив за результатами візиту до Давосу.

Осінь реформ. Порошенко в Давосі назвав головні успіхи України – відеоПрезидент України під час виступу в Давосі назвав осінь 2017 року найбільш успішною осінню реформ.

«Результати Давоса. Якщо сказати однією фразою, то все було дуже добре. Відбулися надзвичайно детальні консультації з нашими партнерами по міжнародним фінансовим організаціям, вони були дуже конструктивні», - сказав Порошенко.

Він зазначив, що вперше у Давосі була така кількість запитань щодо зустрічі з провідними міжнародними інвесторами.

«Це – сигнал для нашої країни щодо активізації земельної реформи та приватизації. Маємо зробити все для реалізації економічного зростання в 2018 році», - зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Порошенко в рамках участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі в п'ятницю зустрівся з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном. Тоді як зустрітися президентом США, Донельдом Трампом, президенту України не вдалося.

Крім того, Порошенко провів зустріч з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

А також з президентом Швейцарії Аленом Берсе.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: