Суспільство сторінка 1166

28 квітня, 2015

дайджест Як працюють ваші мери? Дайджест обіцянок міських голів за 20-27.04

Рівно півроку залишається до місцевих виборів у жовтні 2015 року. Система народного контролю «Слово і Діло» пропонує вашій увазі оновлений дайджест обіцянок мерів українських міст.

Робота і дача замість Мальдів і Гоа: як змінився відпочинок киян на травневі свята – опитування

Поточний літній сезон стане для операторів ринку виїзного туризму одним з найбільш негативних з точки зору туристичного потоку.

інфографіка Охорона праці в Україні. Які підприємства не бережуть власних працівників?

До Всесвітнього дня охорони праці «Слово і Діло» підготувало аналітику щодо рівня виробничого травматизму на українських підприємствах.

Міненерго – шахтарям: збільшуйте видобуток, або закриємо шахти

Заступник міністр енергетики дав зрозуміти, що в ході реформування вугільної галузі нерентабельні державні шахти будуть закриті.

інфографіка Протягом тижня з окупованих територій України виїхало майже 8,5 тис. переселенців

Кількість переселенців, що виїхали зі сходу України та Криму, станом на 24 квітня 2015 року становить уже понад 1,23 млн осіб.

Доходи українців майже не зростають, а розміри соцдопомоги потроху скорочуються

Близько півтора трильйона гривень отримали торік українці, повідомили у Державній службі статистики. Причому, соціальної допомоги у другому півріччі виплатили відчутно менше, ніж у першому і другому кварталах року.

інфографіка Доходи та відповідальність українських губернаторів

«Слово і Діло» вирішило показати доходи голів українських областей за 2014 рік, а також рівень їхньої відповідальності перед жителями цих регіонів.

Депутат-мажоритарник пообіцяв 1000 грн журналісту

Гроші Сергій Хлань обіцяє тому, хто під час наступної зустрічі поставить провокаційне питання і опублікує відповідь. «Чому багато крику в інтернеті, але гробове мовчання на прес-конференції?», – обурюється депутат.

У Кабміні не планують продовжувати мораторій на перевірку підприємств

Уже з червня 2015 року перевірки підприємств контролюючими органами можуть поновитися, кажуть у Федерації профспілок України.

77 українців в Непалі досі не вийшли на зв'язок – МЗС

За даними Міністерства зовнішніх справ України, наразі в постраждалому від землетрусів Непалі перебувають 177 громадян України.

дайджест Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Київ

Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Києва.

27 квітня, 2015

дайджест Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Чернівці

Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Чернівецької області.

Перезимували: Опалювальний сезон в обіцянках «Слова і Діла» (відеоблог)

Опалювальний сезон 2014-2015 в Україні, незважаючи на економічну кризу і погіршення стосунків з Росією, проведено успішно – такий висновок зробив Володимир Демчишин, міністр енергетики України

стаття Політична безвідповідальність: як боротися з нардепами-прогульниками?

Система реєстрації депутатів та публічні списки злісних прогульників пленарних та комітетських засідань... Чи подіють на народних обранців такі дисциплінарні методи?

дайджест Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Чернігів

Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Чернігівської області.

стаття 5 тисяч євро на засіб пересування: коли українці зможуть дозволити собі вживане авто з Європи?

Народним депутатам необхідно написати законопроект, який спростив би ввезення та здешевив розмитнення вживаних автомобілів в Україні.

дайджест Як працюють ваші мажоритарники? Дайджест. Черкаси

Система народного контролю «Слово і Діло» провела аналіз і вирішила продемонструвати результати моніторингу ефективності роботи депутатів-мажоритарників Черкаської області.