Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
В Аргентині на зерновому терміналі в Пуерто-Хенераль-Сан-Мартін в середу, 27 грудня, стався потужний вибух, внаслідок якого постраждали 17 осіб.
У середу, 27 грудня, в Ісландії в ДТП потрапив туристичний автобус, що перевозив близько 50 туристів з Китаю.
Понад 30 таксистів не змогли у середу заїхати з материкової території України до окупованого Росією Криму.
У Санкт-Петербурзі в супермаркеті на Кондратьєвському проспекті вибухнула бомба, начинена елементами ураження.
Держсекретар США Рекс Тіллерсон під час своєї останньої розмови з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим закликав повернути російських спостерігачів до складу СЦКК.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон привітали виконання домовленостей мінської переговорної групи - обмін полоненими.
Смертельна ДТП сталася в середу ввечері, 27 грудня, в Голосіївському районі Києва близько ВДНГ.
Поблизу окупованої Горлівки на Донеччині відбувся обмін заручників. На початку 2018 року Генеральна прокуратура планує повернути до бюджету ще 5 мільярдів гривень коштів, незаконно отриманих екс-президентом України Віктором Януковичем і його оточенням.
Президент Петро Порошенко в Краматорську ввечері в середу, 27 грудня, зустрів українських заручників, які утримувалися в полоні у сепаратистів.
Сепаратисти з самопроголошених республік на території тимчасово окупованого Донбасу утримують ще 103 полонених.
Одна жінка, яка була звільнена з полону бойовиків ОРДЛО, відмовилася повертатися на територію України.
Національне антикорупційне бюро проводить розслідування відносно голови правління державного Ощадбанку і його підлеглих за підозрою в розтраті майна на 21 мільйон доларів.
З початку поточної доби бойовики двічі здійснили прицільні обстріли позицій українських військ в зоні проведення антитерористичної операції.
З 1 січня 2018 року українські церкви будуть звільнені від необхідності обов'язкової перереєстрації як неприбуткових організацій.
У Санкт-Петербурзі в магазині «Перекрьосток» вибухнув невстановлений вибуховий пристрій. Внаслідок вибуху постраждало дев'ятеро людей.
2017-й можна сміливо назвати поворотним роком у процесі реформування країни, імпульсом до якого стала Революція Гідності. Політичні чвари, корупційні виклики та непублічні домовленості знову набирають обертів. Про 10 ключових подій року – в матеріалі політолога Олександра Радчука.
Робота з обміну утримуваними особами між Києвом і так званими ДНР і ЛНР продовжиться. Президент Петро Порошенко також прибув на Донбас, щоб зустріти звільнених із полону українців.
Аналітики Слова і Діла зібрали найбезглуздіші обіцянки року, що минає. Хто з'їсть свою краватку, відрубає руки, а хто й узагалі готовий кликати гномів на допомогу.
Про заворушення та порушення прав людини в Криму говорять усі: і західні партнери України, і політики у ВР. Які шанси змінити кримську ситуацію в новому році, розбирались експерти.
Прибуття до Києва звільнених з ОРДЛО українців після обміну полоненими очікується близько 21:00 середи.
Міністерство внутрішніх справ запевняє, що біометричний контроль при в'їзді в Україну проходитиме швидко.
Представник України в гуманітарній підгрупі контактної групи Віктор Медведчук заявив, що під час обміну затримані відмовлялися повертатися до бойовиків.
Як відомо, українські політики щедрі на слова. Аналітики Слова і Діла підрахували, хто з чиновників найбільше наобіцяв у 2017 році.
Український вчений і релігієзнавець Ігор Козловський під час сьогоднішнього обміну був звільнений із полону бойовиків.
Президент України Петро Порошенко прибув на Донбас зустрічати звільнених із полону. Про це повідомив прес-секретар Глави держави Святослав Цеголко на сторінці у Facebook.
Поліція відкрила кримінальне провадження щодо автошколи, в якій навчалася учасниця смертельної ДТП у Харкові Олена Зайцева.
Нацбанк дозволив національним операторам поштового зв'язку брати участь у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах. Щоб гроші могли пересилати всі.
Політичний рік був насиченим коаліційними скандалами, але попри сутички та блокування трибун, деякі зміни все ж таки вдалося провести. Основні реформи 2017 року визначили експерти.
Українська сторона може обміняти 74 полонених бойовика на 29 своїх заручників у рамках наступного обміну полоненими.
Прокурор Антикорупційної прокуратури ухвалив рішення про закриття кримінального провадження у справі Жукова острова.