Обіцянки країни чудес. Як працює народний депутат Василь Гуляєв

Читать на русском
Василь Гуляєв виконав лише дві обіцянки з 13, більшість запевнень все ще перебувають у процесі.
Василь Гуляєв

За рік до виборів час підбити підсумки роботи Верховної Ради VIII скликання й подивитись, як кожен окремо взятий народний депутат виконував те, що пообіцяв перед виборами, а також під час каденції. Щодня «Слово і Діло» аналізуватиме рівень відповідальності двох народних обранців, поки не пройдеться всім списком парламентарів. Причому рівень відповідальності нардепів наш портал відстежує з моменту їх вступу на посаду. Сьогодні ми розбирались, як працює Василь Гуляєв (група «Відродження»).

Гуляєв був обраний до Верховної Ради в листопаді 2014 року за виборчим округом №140 (Одеська область). За час своєї каденції депутат дав 13 обіцянок, які він виконувати не поспішає. Впорався лише з двома (15%) й стільки ж – провалив.

Василь ГуляєвНародний депутат України
Гуляєв пообіцяв сприяти модернізації та благоустрою шкіл та спортивних об’єктів округуСказано 3 вересня 2014 р.Статус обіцянки: У процесі

Не виконав Гуляєв обіцянку домагатися створення Соціального кодексу України, який дозволить збалансувати систему соціальних виплат. За кілька років він так і не ініціював обіцяного документа.

Дві обіцянки народного депутата стосуються призначення та звільнення голови Національного банку. У жовтні 2016 року Гуляєв пообіцяв, що група «Відродження» підтримає відставку Валерії Гонтаревої. «Наша депутатська група стурбована ситуацією, що склалася на фінансовому ринку. Ситуацією, викликаною неправильними діями керівника Нацбанку. Результатом дворічної роботи Валерії Гонтаревої на посаді стало закриття 80 українських банків – фактично, виведення з банківського ринку майже половини фінустанов», – сказав депутат. Гонтареву вирішили відправити у відставку лише в березні цього року, відповідну постанову підтримали 342 парламентарі, в тому числі 15 із 24 членів «Відродження». Тож із цим запевненням Гуляєв впорався.

А ось обіцянку голосувати за нового голову НБУ Гуляєв провалив. На голосуванні за призначення на цю посаду Якова Смолія нардепа не було.

Минулого року Гуляєв пообіцяв встановити енергоощадні вікна та двері на вулиці Парковій в Чорноморську. Це запевнення він виконав. Кошти на проведення робіт зі встановлення енергоощадних вікон і дверей у місті були виділені ще в 2016 році. Але в повному обсязі роботи вдалося виконати лише в 2017-му.

Решта дев'ять обіцянок парламентаря все ще перебувають у процесі. На майбутнє Гуляєв обіцяв, що група «Відродження» підтримуватиме оновлення складу Центральної виборчої комісії. Відзначимо, що це питання може бути винесене на голосування цієї осені. Також нардеп заявляв, що група готова підтримати рішення, які посилять відповідальність власників установ, пов'язаних із роботою з дітьми, за недотримання правил пожежної безпеки. Станом на червень у Раді зареєстровані 7 законопроектів з пожежної безпеки, вони перебувають на розгляді й доопрацюванні в профільних комітетах.

Крім того, Гуляєв пообіцяв, що «Відродження» підтримає законодавчі ініціативи, які надають місцевим громадам право розпоряджатися землею за межами населених пунктів.

Подивитись, як виконують свої обіцянки інші нардепи, про яких ми писали раніше, можна в рубриці «Обіцянки країни чудес».

Ви можете також перевірити кількість обіцянок та якість їх виконання будь-яким політиком, скориставшись нашою відеоінструкцією.

Усі обіцянки чинних народних депутатів уже проаналізовані за методологією «Слова і Діла». Прочитати аналіз кожної обіцянки будь-якого нардепа можна в рубриці «Верховна Рада» в розділі «Політики».

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...