У дусі «Шаленого Макса»: як росія окуповуватиме Європу
У Європі визнають загрозу від росії та вважають, що лише український спротив стримує Москву.
Політичний експерт Валентин Гладких спробував з’ясувати, чому при владі в Україні перебувають особи, що уособлюють найгірші людські вади.
Місцеві вибори на Донбасі можна проводити тільки після виконання умов забезпечення безпеки.
Комітет Верховної Ради з питань бюджету вчора, 19 жовтня, рекомендував парламенту прийняти проект державного бюджету на 2017 рік в першому читанні, розгляд якого відбудеться сьогодні.
Політичні експерти поділились міркуваннями відносно врегулювання ситуації на Донбасі та зустрічі в Берліні лідерів «нормандського формату».
Плата за роумінг між Україною та Європейським союзом може суттєво зменшитися. Про це повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.
У Берліні на саміті лідерів нормандської четвірки канцлер Німеччини Ангела Меркель зустріла першим у своїй резиденції президента України Петра Порошенка.
Сирія вважає окупований Росією Крим невід'ємною частиною Росії. Про це заявила очільниця сирійського парламенту Хадія Аббас.
Міністерство аграрної політики і продовольства ініціює створення ветеринарної поліції через спалахи Африканської чуми свиней.
ПАТ «Укрзалізниця» в середині грудня 2016 року вводить новий графік руху поїздів, в якому буде враховувати пропозиції громадських активістів і пасажирів.
Екс-президента Віктора Януковича та екс-командувача внутрішніми військами Станіслава Шуляка після рішення ростовського суду можуть допитати по відеозв'язку як свідків у справі про розстріли на Майдані.
«Слово і Діло» підготувало інфографіку за найцікавішими обіцянками київського міського голови Віталія Кличка, які він зобов'язався виконати цього року.
Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» подасть до Верховної Ради законопроект, яким підприємству може бути надане право відкривати для клієнтів поточні та депозитні поштові рахунки та видавати платіжні картки.
Національний банк України схвалив рамковий договір фінансової реструктуризації, яким визначається координація дій сторін договорів позики в процесі реструктуризації заборгованості.
Кабінет міністрів вирішив надавати учасникам АТО, що мають право на отримання житла, кошти на його самостійне придбання.
За результатами третього кварталу поточного року вдалося суттєво скоротити темпи зростання незаконного вирубування лісу.
Політолог підвів підсумки півроку діяльності Кабінету міністрів під керівництвом Володимира Гройсмана.
У Кабінеті міністрів України ухвалили рішення про призначення екс-міністра транспорту Польщі головою «Укравтодору».
Проросійський кандидат в президенти Республіки Молдова Ігор Додон заявив, що країна готова стати федерацією заради територіальної цілісності країни, це є ознакою активізації російських агентів впливу в цій республіці.
Якщо е-декларації заповнять президент, прем'єр і генпрокурор, то їх побіжать здавати всі, вони чекають подачі декларацій найвищим керівництвом країни.
Уряд України виділив НАЕК «Енергоатом» земельні ділянки під реалізацію проекту спорудження Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) і під'їзних залізничних колій до нього.
Сьогодні у Берліні на зустрічі нормандської четвірки лідери країн обговорять ситуацію на Донбасі.
Кашу, яку заварила Верховна Рада через невігластво депутатів у питанні позбавлення Януковича звання президента, тепер розсьорбує Конституційний суд, і, цілком імовірно, що він стане не на сторону парламенту.
Міжнародна місія захисту розслідування фактично завершила технічну роботу в Україні і працює над підготовкою звіту.
НАК «Нафтогаз України» ініціював арбітражне провадження проти РФ в понеділок 17 жовтня – ціна питання $2,6 млрд.
У Фонді державного майна запропонували встановити початкову вартість приватизації Одеського припортового заводу в $ 200 млн.