НБУ схвалив договір фінансової реструктуризації

Читать на русском
Кедитор зобов'язаний надавати боржнику нове фінансування згідно з планом реструктуризації, застосовувати необхідні заходи щодо забезпечення збереження і захисту предметів забезпечення боргу.

Національний банк України схвалив рамковий договір, яким визначається координація дій сторін договорів позики в процесі реструктуризації заборгованості.

Про це повідомляється на веб-сайті регулятора, передає «Слово і Діло».

Договором на кредитора накладається зобов'язання надавати боржнику нове фінансування згідно з планом реструктуризації, застосовувати необхідні заходи щодо забезпечення збереження і захисту предметів забезпечення боргу, виконувати рішення, ухвалені координаційним комітетом фінустанов.

Крім того сторони повинні підтримувати ділові контакти, обмінюватися інформацією, проводити консультації й зустрічі на регулярній основі, докладати зусиль для досягнення успішних результатів фінреструктурізаціі.

Згідно з угодою, рішення арбітражу про суперечку буде остаточним і обов'язковим для його учасників. При цьому сторони можуть відмовитися від договору в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це НБУ не менше, ніж за 30 днів до відмови.

Олександр ДанилюкМіністр фінансів України
Данилюк запевнив, що всі борги України будуть виплаченіСказано 16 вересня 2016 р.Статус обіцянки: У процесі

Сторонами договору можуть виступати банки, небанківські фінустанови і Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Як уже повідомлялося, Президент України Петро Порошенко підписав закон про фінансову реструктуризацію, який дозволить виконати зобов'язання України згідно з меморандумом з МВФ.

У серпні НБУ розширив можливості для реструктуризації валютного боргу українських компаній задля подальшого збільшення їх статутного капіталу.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...