Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
Розвідка Німеччини – BfV agency – звинувачує Кремль у спробі дестабілізувати країну напередодні виборів федерального канцлера, які пройдуть наступного року.
Міністр юстиції зазначив, що перші результати судової реформи українці відчують уже в середині 2017 року, коли почне роботу оновлений Верховний суд.
У 2017 році першочерговим завданням буде затвердження Державної програми розвитку Збройних сил України на період до 2020 року.
Верховна Рада заборонила розповсюдження на території України друкованої продукції, що пропагує державу-агресора, та обмежила її ввезення з Росії.
Держпідприємство НТК «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», поставило останню партію гармат до військових частин Міністерства оборони України в рамках державного оборонного замовлення 2016 року.
Печерський райсуд Києва отримав протокол, складений Нацагентством з питань запобігання корупції, про адміністративне правопорушення депутата від БПП Сергія Лещенка при купівлі квартири в Києві.
У день, коли керівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури звітують про рік роботи своїх відомств, «Слово і Діло» вирішило доповнити озвучену ними статистику даними власного моніторингу.
Військовий експерт розповів, чого очікувати від візиту американських сенаторів Джона Маккейна та Ліндсі Грема в Україну.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що для вирішення кризи на Донбасі необхідно перейти до прямих переговорів Києва з так званою владою, що контролює Донецьк і Луганськ.
Агентство США з міжнародного розвитку USAID розширило технічну допомогу Україні до $23,2 млн до 2020 року.
Комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ (LIBE) затвердив законопроект щодо впровадження механізму призупинення безвізового режиму ЄС із третіми країнами.
Петро Порошенко був обраний Президентом у найвідповідальніший період у новітній історії України. Що вдалося, чого не вдалося, а що ще доведеться зробити Главі держави в другій частині своєї каденції?
Нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський заявив, що Президент Петро Порошенко клопотав про надання йому українського громадянства.
Податкова міліція та прокуратура в Херсонській області затримали три танкери з контрабандним дизельним паливом.
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб з 8 грудня тимчасово призупинив виплати за Загальним реєстром вкладників банку «Михайлівський», виплата коштів буде відновлена не пізніше ніж 16 грудня поточного року.
«Слово і Діло» підготувало традиційний щотижневий огляд головних обіцянок членів Кабінету міністрів України.
Комісія Київради з питань власності планує виставити на конкурс приміщення Ощадбанку в Києві, оскільки банк займає їх без будь-яких правових підстав із лютого.
Верховна Рада задовольнила подання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції Опозиційного блоку Вадима Новинського.
У Гамбурзі сьогодні відкривається дводенна зустріч міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ, основними темами якої буде ситуація в Україні та Сирії.
Суди ухвалили рішення про відновлення діяльності 9 банків, за якими Національний банк України виніс рішення про віднесення їх до категорії неплатоспроможних.
Політолог припустив, в зв'язку з чим та як можуть змінитися відносини Німеччини з НАТО та Росією.
Очільники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури сьогодні, 8 грудня, відзвітують про результати роботи за рік.
Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр розкритикував дії РФ в Україні та закликав ОБСЄ посилити тиск.