Готуй deepstrike взимку: як українські БПЛА знищують російський тил
Вдалі удари по території росії стали можливими завдяки знищенню російської ППО на окупованій території України.
Артем Ситник у середу, 3 жовтня, прибув на засідання антикорупційного комітету Ради, де має звітувати про діяльність бюро в першому півріччі 2018 року.
МЗС України у четвер, 4 жовтня, передасть Будапешту ноту про висилку угорського консула з України.
Знищення Захарченка було вигідне перш за все російській стороні для того, щоб і надалі контролювати тимчасово окуповані територіїю
Міністри за місяць дали 21 нову обіцянку, виконали 15, а 6 – провалили. Як завжди, улюблена тема – інфраструктура.
Голова Міноборони України Степан Полторак не буде присутній на міністерській зустрічі країн НАТО в Брюсселі 3-4 жовтня.
Геращенко повідомила, що новий представник на переговорах щодо Донбасу замість Леоніда Кучми орієнтовно буде призначений за два тижні.
Мер Львова, лідер Об'єднання Самопоміч Андрій Садовий оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на участь у виборах президента України.
Найдорожче утримання вищих ешелонів влади коштує для українців цього року. Найбільше йде на апарат Ради.
Антикорупційні прокурори вручили обвинувачення всім вісьмом підозрюваним у справі покупки будівлі заводу «Краян».
Наступного тижня парламентський комітет із питань охорони здоров'я планує розглянути звернення до уряду з вимогою звільнити в. о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун.
Олександр Янукович нібито профінансував організацію акцій протесту на Банковій, стверджують в СБУ.
Офіційно опалювальний сезон в Україні стартує 15 жовтня, але влада на місцях може ухвалювати рішення про старт подачі опалення в будинки, враховуючи реальні погодні умови.
Руслан Сидорович виконав рівно половину своїх запевнень. Як і багато інших, він обіцяв домогтися скасування депутатської недоторканності.
Клімкін вважає, що можна знайти рішення, яке не зашкодить людям із подвійним громадянством, а, навпаки, звільнить їх від необхідності приховувати його.
Згадуємо обіцянку Юлії Тимошенко 2016 року – лідерка Батьківщина хотіла влаштувати протести проти підвищення тарифів.
Сьогодні має відбутися звіт керівництва НАБУ Артема Ситника про роботу органу. Про діяльність Бюро поговорили з експертами.
Президент України Петро Порошенко пропонує парламенту продовжити дію закону про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.
Колишній керівник Нацкомісії у сфері енергетики незадоволений причиною закриття справи про притягнення його до адмінвідповідальності.
Згідно з документом, в Україні в декілька разів підвищені штрафи за незаконну рубку та знищення лісових культур і молодняка.
Будапешт не повинен використовувати своє членство в НАТО для вирішення розбіжностей з Києвом, зазначила американский дипломат.
Верховна Рада в середу, 3 жовтня, розгляне ратифікацію і законопроект про заміну довічного позбавлення волі більш м'якшим покаранням з пропозиціями президента.
У Франції відкрили пам'ятник дочці князя Київської Русі Ярослава Мудрого і королеві Франції Анні Ярославні.
У Мінську відбулися останні переговори тристоронньої контактної групи за участю екс-президента України Леоніда Кучми.
Герб, розміри якого більше 4,5 м на майже 3,5 м, виготовляли протягом тижня. Його встановили на Герцевій горі.
Законопроект передбачає введення штрафів за використання найменування Національної поліції або похідних від нього.
Моніторинг здійснювався з 1 січня по 31 травня. Зокрема, було перевірено 176 місцевих і регіональних каналів.
Адвокат Януковича зачитує промову 27 годин. Наразі судом заплановано, що Олександр Байдик має завершити свою промову до 5 жовтня.