«Кримський рубильник off»: як Крим занурюється у гуманітарну кризу
Через військову операцію ЗСУ ситуація у тимчасово окупованому Криму все більше нагадує 1990 рік.
6 квітня минає рівно три роки з моменту спроб захоплення органів влади та правопорядку в Донецькій і Луганській області, з чого й почалися бойові дії в цих регіонах.
У 2017 році українці до великодніх свят за ті ж самі гроші, що в 2016-му, зможуть придбати відчутно менше продуктів.
У березні 2017 року найбільшу кількість законопроектів зареєстрував позафракційний народний депутат Євген Мураєв.
«Слово і Діло» продовжує серію публікацій «Міські легенди України» оглядом обіцянок та історії будівництва обласного онкологічного диспансеру в Житомирі.
«Слово і Діло» склало інфографіку щодо середньої заробітної плати і рівню заборгованості із зарплати в регіонах.
«Слово і Діло» склала інфографіку щодо отримання українських військовослужбовцями матеріальних винагород.
Традиційний щомісячний огляд обіцянок від «Слова і Діла», які політики дали протягом поточного місяця в попередні роки.
«Слово і Діло» підготувало інфографіку до дворіччя Степана Барни на посаді керівника Тернопільської облдержадміністрації.
«Слово і Діло» порахувало, скільки у квітні заплатять за комунальні послуги родини, що проживають у різних регіонах України.
«Слово і Діло» показало, як має вже з 1 квітня запрацювати анонсована урядом програма реімбурсації ліків, а також принагідно нагадало, хто з політиків обіцяв українцям дешеві медпрепарати.
Голова Чернігівської ОДА за два роки на посаді виконав трохи більше, ніж третину власних обіцянок, порахували експерти «Слова і Діла».
Заборгованість населення за комунальні послуги станом на 30 березня становить уже близько 25 млрд грн.
Зарплати і пенсії в окупованих районах Донецької й Луганської областей суттєво нижчі, ніж на підконтрольній українському уряду території, а ціни – навпаки вищі.
«Слово і Діло» вирішило скласти інфографіку про біткоіни, розібравшись що це таке і як отримати цю валюту.
У Росії це не перша і не єдина акція протесту. З різним інтервалом в країні іноді збиралося відчайдушне населення щоб голосно висловити свої вимоги. Цей антикорупційний мітинг - не самий масовий.
Історія ремонту траси Одеса-Рені та обіцянок політиків з цього приводу в циклі матеріалів «Місцеві легенди України».
Сучасна історія Білорусі не надто багата на масштабні акції протесту, але це не означає, що за понад 20 років незалежності держави їх не було взагалі.
«Слово і Діло» вирішило з'ясувати, хто з останніх генеральних прокурорів є найбільш відповідальним за власні обіцянки.
«Слово і Діло» склало порівняльну інфографіку кандидатів у президенти Франції за їхніми політичними поглядами та програмами.
Лише 14 відсотків жителів України вважають свої заробітки достатніми для життя, причому, чоловіки, як правило, задоволеніші своїм матеріальним становищем, ніж жінки.
Після чергової відмови Міжнародного валютного фонду розглядати питання надання траншу Україні уряду варто замислитися про причини такої поведінки кредиторів.
Гринів заявив про свою відставку з поста глави фракції БПП, але, можливо, Президент України Петро Порошенко зможе умовити його залишитися на посаді
Найвідповідальніший в Україні голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко за два роки виконав майже усі власні обіцянки, провалив лише чотири.
Незадовго до завершення опалювального сезону «Слово і Діло» вирішило показати, з якими показниками України розпочала зимовий сезон та з якими з нього виходить.
За останній місяць проросійські сепаратисти здійснили майже 2,5 тисячі обстрілів позицій української армії.
У зв'язку з можливим майбутнім ухваленням Верховною Радою нової редакції Трудового кодексу, «Слово і Діло» вирішило показати, як регулюватимуться в Україні відносини між працівниками і роботодавцями.
«Слово і Діло» продовжує серію публікацій «Міські легенди України» оглядом основних етапів будівництва й обіцянок політиків щодо реалізації проекту нової автомагістралі через Дніпро в Запоріжжі.
18 березня поліція затримала фури зі львівським сміттям в Дніпропетровській області. Напередодні в Донецькій області закрився останній в Україні полігон, який ще прйимав ТПВ зі Львова.
Незважаючи на те, що тема безвізового режиму з ЄС особливо на слуху в останні роки, обіцянки по цій темі вітчизняні політики почали роздавати ще за попередньої влади.
Міський голова Львова Андрій Садовий за весь час роботи на цій посаді виконав 42 відсотки власних обіцянок, ще 27 відсотків зобов’язань чиновник провалив.