Два роки на посаді: як виконує обіцянки чернігівський губернатор

Читать на русском

Сьогодні, 31 березня, два роки перебування на посаді відзначає голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч. З цієї нагоди «Слово і Діло» вирішило підбити проміжний підсумок роботи чиновника. Як показують результати моніторингу порталу, за цей час він реалізував понад третину власних зобов’язань, а саме 38,4%. Всього було зареєстровано 26 його обіцянок, 140 з яких він виконав. 4 обіцянки, які він дав у статусі губернатора (слід зауважити, що до цього Куліч встиг побути народним депутатом), на жаль, отримали статус «не виконано».

Валерій КулічГолова Чернігівської обласної державної адміністрації
Куліч пообіцяв направити на розвиток медичних закладів області 32 млн грнСказано 17 червня 2016 р.Статус обіцянки: Не виконано

До останніх, зокрема, належать скорочення штату апарату ОДА на 30%, направлення на розвиток медичних закладів Чернігівської області 32 млн грн та забезпечення роботи громадської приймальні на вул. Полуботка.

Що ж до обіцянок, що були виконані, то найважливішими серед них, на думку фахівців «Слова і Діла», є такі: добудувати в 2016 році багатоквартирний будинок у Куликівці, закупити протягом 2016 року 34 шкільних автобуси та сприяти отриманню учасниками АТО з Чернігівського району земельних ділянок.

Валерій КулічГолова Чернігівської обласної державної адміністрації
Куліч пообіцяв добудувати багатоквартирний будинок у Куликівці в 2016 роціСказано 14 грудня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Темами, яким, судячи з публічних заяв, Куліч надає найбільше значення, є політичні процеси, соціальний захист населення та охорона здоров’я. Публічним політиком чернігівського губернатора назвати важко: зазвичай «Слово і Діло» фіксує 1-2 його обіцянки на місяць. Найбільше ж їх він дав у квітні 2015-го, що й не дивно, адже саме тоді й почалося його керівництво регіоном.

Поки що в рейтингу відповідальності голів обласних адміністрацій він перебуває на не надто високому, 14-му місці.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...