Війна петицій: як ворог знайшов новий спосіб підірвати український тил
Ворог може використовувати електронні петиції про мобілізацію для штучної поляризації суспільства.
За минулу добу, 25 вересня, на Донбасі зафіксували три факти порушення режиму припинення вогню з боку окупантів.
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак закликав частіше проводити переговори щодо Донбасу. Він звернувся до ТКГ з проханням зустрічатися щотижня.
Після ворожого обстрілу поблизу Новолуганського на Донбасі зберігається режим припинення вогню. Інших провокацій з боку проросійських бойовиків уздовж лінії розмежування не зафіксували.
Глава держави проведе нараду з питань обговорення роботи Тристоронньої контактної групи. Також Володимир Зеленський відвідає військовослужбовців, які перебувають на передових позиціях.
З початку поточної доби, 25 вересня, на Донбасі бойовики один раз обстріляли українські позиції. Однак ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил залишається контрольованою.
Метод заборон для інтернет-середовища не є дієвим, тому українські структури повинні зосередитися на створенні власних наративів, вважає експерт.
Чи схожі протести в Білорусі із Революцією гідності чи Помаранчевою революцією. Як розгортались події протестів за той самий проміжок часу.
Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою. Українські захисники продовжують виконувати свої завдання за призначенням.
Парламентський комітет рекомендував винести на розгляд Верховної Ради постанову про створення тимчасової слідчої комісії, яка перевірить інформацію про можливий зрив операції спецслужб щодо вагнерців.
Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України у Львівській області провела масштабні тактико-спеціальні навчання на військових об'єктах регіону.
З початку поточної доби, 24 вересня, на Донбасі порушень режиму припинення вогню не зафіксовано. Ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил повністю контрольована.
На окупованому Російською Федерацією півострові Крим бракує лікарів, а лікарні переповнені.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не йде на шантаж у переговорах щодо Донбасу.
Зараз в установах охорони здоров'я перебуває 14 осіб. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби – 43 людини.
У Національному координаційному центрі кібербезпеки при РНБО почали розробку Стратегії кібербезпеки України, яка має посилити кіберзахист країни.
За минулу добу, 23 вересня, на Донбасі зафіксовано три порушення з боку збройних формувань РФ. Бойових втрат внаслідок ворожих пострілів не було.
Американський Мінфін запроваджує санкції проти кількох громадян РФ та російських компаній, які пов'язані з бізнесменом Євгенієм Пригожиним.
Служба безпеки України збирала докази злочинів бойовиків ПВК Вагнер незадовго до їх затримання
Сьогодні в Миколаївській області розпочався перший етап навчань, участь в яких, крім українських військових, візьмуть підрозділи країн-членів НАТО, зокрема, Сполучених Штатів Америки та Британії.
Кабінет міністрів України затвердив більше 13,5 тисяч громадян для призову у жовтні-грудні 2020 року, виплата допомоги призовнику становитиме понад 4,2 тис. грн.
Зустріч чотирьох лідерів відбудеться, якщо Україна піде на поступки, чого вимагає Росія, вважає експерт.
Вибух невизначеного походження був зафіксований в районі на північний схід від селища Гранітне в 60 км на південь від Донецька - на території, підконтрольній уряду України.
За минулу добу, 22 вересня, по всій лінії розмежування порушень режиму припинення вогню зафіксовано не було.
Потужний вибух пролунав в одному із селищ неподалік від ліванської столиці. Там вибухнув склад зброї угрупування Хезболла.
З початку поточної доби, 22 вересня, на Донбасі обстрілів з боку бойовиків зафіксовано не було. Ситуація в районі операції Об'єднаних сил залишається спокійною і контрольованою.
Тема скрутної гуманітарної обстановки в Криму сплановано з’являється в інформаційному просторі, щоб тиснути на українську владу, вважає експерт.
На окупованому Донбасі бойовики розмістили танки і реактивні системи залпового вогню «Град» з порушенням лінії відводу.
Упродовж минулої доби, 21 вересня, російсько-окупаційні війська тричі порушили домовленості, що вступили в дію 27 липня 2020 року.
Щонайменше 137 людей загинуло внаслідок сутичок між бойовиками Талібану та урядовими військами Афганістану.
Підозрювану у замаху на життя американського президента Дональда Трампа судитимуть у місті Баффало штату Нью-Йорк.