Мажоритарники Черкаської області: хто найкраще виконує обіцянки

Читать на русском
Серед депутатів-мажоритарників Черкаської області найбільше обіцянок поки що виконав Сергій Рудик.
Слово і діло

Найвідповідальнішим мажоритарником Черкаської області зараз є Сергій Рудик (група «За майбутнє»). Він виконав 31% обіцянок.

Про це повідомляє «Слово і діло».

У Рудика всього 94 обіцянки: виконав – 29 (31%), провалив – 27, в процесі реалізації – 38. У поточному скликанні депутат ще не виконав жодної обіцянки. Серед зобов'язань, які йому потрібно реалізувати: підтримувати всі антикорупційні ініціативи, голосувати за закони, які гарантують підвищення якості та доступність освітніх послуг, забезпечувати дошкільні та шкільні навчальні заклади меблями.

Позафракційний Антон Яценко дав 144 обіцянки: виконав – 35 (24%), не виконав – 21, в процесі реалізації – 88. Нардеп виконав обіцянку відкрити восени ще одну частину парку «Нова Софіївка», встановити кораблі в мініатюрі на набережній Осташівського ставу, звернутися в КСУ щодо закону про обіг земель сільськогосподарського призначення. Серед провалених обіцянок Яценка – відкрити в 2020 році в Умані парк «Хащі».

18% обіцянок виконав Олег Арсенюк зі «Слуги народу». У депутата всього 34 зобов'язання: виконав – 6, провалив – 2, в процесі реалізації – 26. Арсенюк виконав обіцянки підтримувати скасування депутатської недоторканності, підтримувати впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів.

Сергій Нагорняк («Слуга народу») дав 47 обіцянок: виконав – 7 (15%), не виконав – 3, в процесі реалізації – 37. Нардеп провалив обіцянки підтримувати всі законопроєкти, які передбачає програма партії, і бути присутнім на всіх засіданнях Ради.

10% обіцянок виконав ще один «слуга народу» Андрій Стріхарський. За даними «Слово і діло», у нього 31 обіцянка: виконав – 3, провалив – одну, в процесі виконання – 27. Депутат виконав обіцянки підтримувати зміни до виборчого законодавства і залишити землю у власності українських громадян.

Любов Шпак («Слуга народу») дала 34 обіцянки: виконала – 3 (9%), провалила – 2, в процесі реалізації – 29.

Відзначимо, що досі зберігає мандат народного депутата Олександр Скічко, який пройшов по мажоритарному округу Черкаської області. Наприкінці січня президент призначив Скічка главою обладміністрації, але його депутатських повноважень усе ще не припинили.

Порівняти політиків за рівнем виконання обіцянок можна на сайті «Слово і діло» за посиланням. Досить просто ввести в пошуковий рядок прізвища потрібних персон.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з мажоритарників Івано-Франківської, Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Кіровоградської, Волинської, Закарпатської, Тернопільської, Запорізької, Полтавської, Чернівецької, Луганської, Сумської, Миколаївської , Київської , Вінницької , Херсонської, Дніпропетровської , Одеської , Донецької областей та Києва найкраще виконує обіцянки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал