Мажоритарники Кіровоградської області: хто найкраще виконує обіцянки

Читать на русском

У Кіровоградській області п'ять депутатів-мажоритарників, всі виконали порівняно небагато обіцянок.
Слово і діло

У Кіровоградській області п'ять депутатів-мажоритарників (четверо з них від «Слуги народу») і у всіх рівень виконання обіцянок поки що невеликий. Найвідповідальнішим на сьогодні є позафракційний нардеп Олесь Довгий – він виконав 24% обіцянок.

Про це повідомляє «Слово і діло».

У Довгого, який вже не вперше в парламенті, 45 обіцянок: 11 – виконав (24%), 9 – провалив, 25 – в процесі виконання.

У цьому скликанні Довгий ще не виконав і не провалив жодної обіцянки. В процесі виконання у нього програмні зобов'язання: захистити права соціально незахищених громадян, забезпечити справедливі тарифи на ЖКП, підтримувати молодих фахівців.

По 21% обіцянок виконали Олександр Дануца і Ігор Мурдій. У Мурдія обіцянок більше, ніж у його колеги – 38: виконав – 8 (21%), провалив – 2, в процесі виконання – 28. Депутат провалив програмну обіцянку припинити свавілля податківців щодо бізнесу (не голосував за закон про створення Бюро економічної безпеки). І, незважаючи на меморандум партії, не був на всіх пленарних засіданнях Ради.

Дануца, за даними «Слово і діло», дав 33 обіцянки: виконав – 7 (21%), провалив – 2, в процесі виконання – 24. Депутат виконав програмні обіцянки спростити процедуру імпічменту, скасувати недоторканність, домагатися запровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів. Водночас не виконав зобов'язання бути присутнім на всіх пленарних засіданнях.

Олег Воронько дав 34 обіцянки: виконав – 6 (18%), невиконаних немає, 28 – в процесі реалізації. Усі обіцянки з передвиборчої програми: скасування недоторканності, спрощення процедури імпічменту, притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення тощо.

Юрій Кузбит, за підрахунками наших аналітиків, дав 33 обіцянки: виконав – (15%), жодної проваленої поки що немає, 28 – в процесі виконання.

Порівняти політиків за рівнем виконання обіцянок можна на сайті «Слово і діло» за посиланням. Досить просто ввести в пошуковий рядок прізвища потрібних персон.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з мажоритарників Хмельницької, Закарпатської, Запорізької, Полтавської та Сумської областей найкраще виконує обіцянки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: