Мажоритарники Луганської області: хто найкраще виконує обіцянки

Читать на русском

Троє з шести депутатів-мажоритарників Луганської області все ще не виконали жодної обіцянки.
Слово і діло

У Луганській області шість мажоритарників, найвідповідальніший з них – Сергій Шахов із «Довіри», він виконав 29% обіцянок.

Про це повідомляє «Слово і діло».

За даними наших аналітиків, у Шахова 56 обіцянок: виконав – 16 (29%), провалив – 16, в процесі реалізації – 24.

У парламенті IX скликання Шахов виконав обіцянки голосувати за призначення Олександра Ткаченка міністром, голосувати за законопроєкти щодо вирішення конституційної кризи, голосувати за законопроєкт про зняття депутатської недоторканності. Водночас він, незважаючи на обіцянку, не увійшов до складу ТСК з розслідування пожеж в Луганській області.

16% обіцянок виконав Олексій Кузнєцов зі «Слуги народу». У нього 32 зобов'язання: виконав – 5 (16%), жодного невиконаного немає, в процесі реалізації – 27. Він, зокрема, виконав обіцянку спростити процедуру імпічменту президента.

Позафракційна Вікторія Гриб дала 32 обіцянки: виконала – 2 (6%), провалених немає, 30 – в процесі виконання. Як і обіцяла, депутат підтримала банківський законопроєкт і опублікувала звіт про рік роботи.

Решта мажоритарників Луганської області не виконали жодної обіцянки. В Олександра Сухова з групи «Довіра» всі 24 обіцянки в процесі виконання. У його колеги з фракції Сергія Вельможного 28 обіцянок, одну він провалив, інші – в процесі.

У Олександра Лукашева з «Опозиційної платформи» 21 обіцянка: 2 – провалив, 19 – в процесі виконання.

Порівняти політиків за рівнем виконання обіцянок можна на сайті «Слово і діло» за посиланням. Досить просто ввести в пошуковий рядок прізвища потрібних персон.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з мажоритарників Івано-Франківської, Житомирської, Хмельницької, Кіровоградської, Закарпатської, Запорізької, Полтавської, Чернівецької та Сумської областей найкраще виконує обіцянки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал