Мажоритарники Сумської області: хто найкраще виконує обіцянки

Читать на русском

У Сумській області шість депутатів-мажоритарників. Хто виконав найбільше обіцянок, розібралося Слово і діло.
Слово і діло

Із шести депутатів-мажоритарників Сумської області найвідповідальнішим на сьогодні є Ігор Молоток (група «За майбутнє») – він виконав 41% обіцянок.

Про це повідомляє «Слово і діло».

За кілька депутатських каденцій Молоток дав 81 обіцянку: виконав – 33 (41%), провалив – 31, в процесі виконання – 17. У цьому скликанні нардеп виконав лише одну обіцянку – зняти депутатську недоторканність.

Останнє невиконане зобов'язання – підтримувати введення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення (нардеп був відсутній під час голосування за закон). У поточному скликанні Молоток повинен, зокрема, виконати програмні обіцянки сприяти розвитку дорожньої інфраструктури та промисловості, встановити єдину закупівельну ціну на молоко, підтримувати медичну реформу.

По 20% обіцянок виконали позафракційний нардеп Андрій Деркач і член фракції «Слуга народу» Микола Задорожний.

Деркач за кілька каденцій дав 45 обіцянок: виконав – 9 (20%), провалив – 16, в процесі виконання залишається 20. У поточному скликанні він тільки виконав обіцянку внести в Раду постанову про створення ТСК з розслідування фактів міжнародної корупції посадових осіб.

Провалив депутат обіцянки зареєструвати петицію щодо зниження тарифів на 25% і внести до парламенту постанову про створення ТСК щодо втручання у вибори в США.

У Задорожного, за даними наших аналітиків, 30 обіцянок: виконав – 6 (20%), жодної не провалив і 24 – в процесі реалізації. Депутат, зокрема, виконав обіцянку домогтися процедури спрощення імпічменту президента і проголосувати за поправку у справах Майдану.

Тетяна Рябуха, яка пройшла в Раду від «Слуги народу», дала 40 обіцянок: виконала – 7 (18%), невиконаних немає, 33 – в процесі реалізації. Вона виконала обіцянки домагатися перезавантаження прокуратури, скасувати депутатську недоторканність.

Її колега по фракції Ігор Васильєв, за даними «Слово і діло», дав 36 зобов'язань: виконав – 5 (14%), провалених немає, 31 – в процесі виконання. Серед виконаних обіцянок депутата – домагатися запровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів, а також притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення.

Поки що найменше обіцянок з мажоритарників Сумської області виконав Максим Гузенко. Член фракції «Слуга народу» дав в цілому 35 обіцянок: виконав – 4 (11%), невиконаних немає, 31 – в процесі виконання.

Порівняти політиків за рівнем виконання обіцянок можна на сайті «Слово і діло» за посиланням. Досить просто ввести в пошуковий рядок прізвища потрібних персон.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з мажоритарників Хмельницької, Закарпатської, Запорізької та Полтавської областей найкраще виконує обіцянки.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: