Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
В Україні в понеділок, 13 грудня, у перший рейс вирушив поїзд №5/6 Маріуполь-Рахів. Він з'єднає сім областей.
Тарас Батенко виконав 9 обіцянок, тоді як його колега з групи За майбутнє Віктор Бондар – лише одну.
Голова Верховної ради України Руслан Стефанчук підтримує запровадження системи онлайн-голосувань.
В Україні покращується ситуація з коронавірусом, днями із червоної зони можуть вийти ще два регіони.
Поліцейські затримали неповнолітнього водія, який у Луцьку наїхав щонайменше на 5 пішоходів.
Слово і діло представляє щоденний подкаст Словом. Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.
Україна згодна прийняти різдвяне перемир'я, однак Росія гальмує ініціативу і намагається виторгувати визнання для псевдореспублік
Резніков зазначив, що стратегія, спрямована на те, щоб не провокувати Росію, помилкова і ніколи не буде працювати
Новий німецький уряд пам'ятає, що коаліційній угоді, до енергетичних проєктів потрібно застосовувати європейське право
У ВООЗ підкреслили, що омікрон-штам в змозі знижувати ефективність вже наявних вакцин проти коронавірусу
Німеччина відчуває перед Росією патологічний жах, тому не погоджується допомагати Україні поставками озброєння
Військовий постраждав через пластикову міну - бойовики намагаються дистанційно мінувати цими забороненими пристроями підконтрольні Україні території
Участь Путіна в Нормандському форматі не обов'язкова - лідери України, Франції та Німеччини цілком можуть домовлятися на трьох
Резніков додав, що вето Німеччини цілком можна обійти - Україна просто почне закуповувати озброєння в обхід Агентства НАТО
Аналітики прогнозують як подальше зміцнення долара, так і можливий короткочасний реванш національної валюти
Перевірка роботи системи накопичення пенсій буде проведена на колективах підприємств - об'єктів держпрограми великої приватизації.
Газопровід Північний потік-2 навряд чи запрацює у разі подальшої агресії проти України з боку Москви, заявили у США.
На Івано-Франківщині обмежили рух вантажівок через негоду. Зараз на дорогах – сніг та ожеледь.
Бойовики з початку доби чотири рази порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали.
Глави МЗС країн G7 у неділю, 12 грудня, попередили Росію щодо серйозних наслідків у разі нападу на Україну.
У Луцьку у неділю, 12 грудня, водій в'їхав у натовп пішоходів. В результаті постраждали чотири особи, зокрема діти.
Президенти США та Росії Джо Байден та Володимир Путін попередньо домовилися про повторні переговори.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що нарахування виплат повністю вакцинованим українцям стартує вчасно.
В Афганістані 8,7 млн людей наближаються до голоду цієї зими. Найбільше під загрозою – діти.
У Харкові в ніч на неділю сталася бійка, а коли людей спробували розняти поліцейські, то постраждали самі.
В Україні з сьогодення діє новий графік руху поїздів. Укрзалізниця 12 грудня запустила перші рейси.
Цьому сприятимуть кращі цьогорічні врожаї, корекція цін на світових товарних ринках, порівняно міцний курс гривні 2021 року, заявив прем'єр.
Прес-секретар Путіна заявив, що російські війська на кордоні з Україною нібито нікому не загрожують.
З 1 вересня в Україні стартує одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Воно триватиме один рік.
Столиця України разом із 12 областями потрапила до жовтої зони адаптивного карантину. У червоній карантинній зоні залишаються 10 областей.