Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Втрати збройних сил росії в Україні досягли 20,8 тисяч людей. Також знищено понад 800 танків, 150 вертольотів та 169 літаків.
В Україні під час війни постраждало чи зруйновано 20-30 відсотків інфраструктури. На її відновлення може піти два роки.
Сьогодні, 19 квітня, гуманітарні коридори знову не відкриються через інтенсивні бойові дії в Україні.
У США вважають, що росія поки що лише веде підготовку до масштабного наступу на сході України.
За інформацією ЗМІ, на крейсері Москва загинуло 37 людей, сотня поранено, а скільки зникли безвісти – невідомо.
Генерал США заявив, що в росії залишилося лише 50 відсотків від тих батальйонних тактичних груп, які вона мала на початку вторгнення.
За півтора місяці бойових дій в Україні зруйновано мережі водопостачання та електропостачання, а це призвело до проблем із доступом до води.
Росія намагається продовжувати наступ, щоб встановити повний контроль над Донбасом. Основні зусилля окупантів зосереджені на прориві оборони ЗСУ у Луганській та Донецькій областях, а також захопленні Маріуполя.
ЗСУ також потрібні артилерійські системи та контрбатарейні радари - останні дозволять українським військовим своєчасно засікати та знищувати російські гармати
Проте, в МВС порекомендували все ж перестрахуватися і по можливості постаратися оформити собі Закордонний паспорт.
Росіяни поставили собі ряд завдань, які намагаються виконати, але поки що виходить у них це дуже і дуже погано
На території ОРДЛО йде примусова мобілізація, забирають в армію всіх чоловіків, кого можуть знайти, в тому числі навіть викладачів вузів та професорів
Росіяни воюють більш обережно, ніж раніше, шукають слабкі місця українських позицій. Напевно, геніальні російські генерали перебили стільки своїх солдатів, що залишилися їм доводиться економити
Поки що в Пентагоні немає ніяких оцінок того, де і як будуть розосереджені конкретні батальйонні тактичні групи російських військ
Станом на сьогодні, в Києві перебуває вже 2 мільйона 120 тисяч осіб, бо багато киян, які виїжджали, вже повернулися додому.
Російські війська завдають потужних ударів надважкими авіабомбами по підприємству «Азовсталь».
На Луганщині окупанти сьогодні знищили базу олімпійської підготовки та 10 будинків мирних жителів.
Війська Росії схиляють місцевих жителів Маріуполя до співпраці - вони обіцяють людям компенсації за зруйноване житло у рублях.
Сьогодні прибули до Київської області 11 професійних рятувальників із США, Австралії та Німеччини.
З 18 квітня дорожня техніка Укравтодору почала розчищати в'їзд у Ворзель. Прибрати все місто обіцяють у максимально стислий термін.
Запрацювала тимчасова переправа через річку Ірпінь, що дозволила відновити рух однією з ділянок Житомирської траси.
В останні дні росія різко збільшила кількість літаковильотів оперативно-тактичної авіації та не припиняє бомбардування.
Майже 5 мільйонів українців виїхали із країни після повномасштабного вторгнення росії. Найбільше у Польщу.
Прем'єр-міністр Молдови Наталія Гаврилиця заявила, що Кишинів не може надавати Києву військову допомогу та назвала причину.
В українському оборонному відомстві підтвердили інформацію про звільнення населених пунктів на Харківщині, розташованих неподалік від міста Ізюм.
Експерт Віденського центру з роззброєння та нерозповсюдження розповіла про п'ять подібностей війни росії в Україні та в Сирії.
Російські окупанти захопили вишки Київстару на Херсонщині, правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження.
Серед постраждалих внаслідок ранкового ракетного удару ворога по Львову – хлопчик, евакуйований із мамою з Харкова.