Вбити лучника: чому Україні важливо мати доступ до Starlink над росією
Технологія Starlink дозволить полювати за російською балістикою, якою ворог активно обстрілює територію України.
Апеляційний суд столиці скасував арешт великої суми грошей колишнього посадовця ПАТ «Укргазвидобування», затриманого ГПУ.
Луценко заявив, що наступного тижня планує пред'явити підозри всім винним у розкраданні в оборонній сфері.
Апеляційний суд столиці не захотів розглянути скаргу антикорупційного прокурора на відмову судді відвести експерта у справі.
Антикорупційні прокурори направили до столичного суду справу щодо двох фігурантів схеми колишнього голови паливного комітету ВРУ.
Слідчі ГПУ розслідують обставини перешкоджання вищими посадовцями держави проведенню мітингів і демонстрацій, організації вбивств і заподіяння тілесних ушкоджень мітингувальникам під час Революції гідності.
Апеляційний суд столиці відмовив адвокату в скарзі на арешт вилученого майна у справі Укрнафти, яку розслідує Національне бюро.
Адвокат одного з підозрюваних у справі облаштування кордону намагався в Верховному суді оскаржити відмову відводити правоохоронців.
У падінні боєздатності української армії не можна звинувачувати лише Володимира Заману – цей процес тривав довгі роки.
Сьогодні о 22.30 на каналі 1+1 в програмі Право на владу ведучі та експерти поговорять про резонансне розслідування про крадіжки в оборонці, затримання колишнього начальника Генштабу.
Адвокат потерпілих у справі про вбивство Катерини Гандзюк Євгенія Закревська заявила, що підозрюваний Владислав Мангер навмисно з'явився в Київський апеляційний суд 28 лютого.
Новий невідкладний законопроект президента України про незаконне збагачення юристи розцінюють, як конституційний, але нешкідливий для корупціонерів.
Адвокат української держкомпанії намагався в Верховному суді оскаржити тимчасовий доступ до документів, наданий детективам.
У Шевченківському районному суді міста Києва у четвер, 28 лютого, перенесли судове засідання з розгляду клопотання про продовження терміну дії зобов'язань, покладених на голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера.
Керівнику відділу філії УЗ обмежили до сьогоднішнього дня строки ознайомлення з розслідуванням Національного бюро.