«Право на владу»: сім кандидатів у президенти обговорюватимуть оборонний скандал

Читать на русском
Сьогодні о 22.30 на каналі 1+1 в програмі Право на владу ведучі та експерти поговорять про резонансне розслідування про крадіжки в оборонці, затримання колишнього начальника Генштабу.

У прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу», яке вийде сьогодні о 22:30 на телеканалі 1+1 гості та ведучі обговорюватимуть резонансне розслідування про крадіжки в оборонці, затримання колишнього начальника Генштабу, скандальне рішення Конституційного суду, який постановив, що переслідувати посадовців за незаконне збагачення не можна.

До студії програми запрошені керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, кандидати у Президенти Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Олег Ляшко, Олександр Шевченко, Валентин Наливайченко, Анатолій Гриценко.

До розмови долучиться ще один кандидат – Володимир Зеленський. Також в обговоренні візьме участь Деніс Бігус – керівник програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» та ведучий програми «Гроші» на 1+1 Олександр Дубінський. Свої запитання телеглядачі можуть ставити на Facebook-сторінці програми або на сайті проекту. Ведучі ток-шоу «Право на владу» – Наталія Мосейчук та Сергій Іванов.

Нагадаємо, за даними журналістів BIHUS.info, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Петра Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін. У розслідуванні вперше оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Згідно з даними журналістів, розмір розкрадань становить мінімум 250 млн грн.

Сьогодні о 22:30 на каналі 1+1.

Традиційно в режимі онлайн «Слово і Діло» допомагатиме команді «Права на владу» здійснювати фактчекінг слів гостей ефіру: перевіряти, чи правдиві їхні висловлювання.

Нагадаємо, за правилами нового сезону, співведучий ток-шоу Сергій Іванов може перервати дискусію, натиснувши на «кнопку брехні». Це свідчить про те, що слова політика розходяться з його діями або із загальновідомими фактами.

Нагадаємо, ми писали, колишній начальник Генштабу Замана прокоментував підозру в держзраді.

Також ми писали, що, на думку юристів, новий законопроект президента про незаконне збагачення навіть не зачіпає питання походження грошей.

Отримуйте оперативно найважливіші новини та аналітику від «Слово і діло» в вашому VIBER-месенджері.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: