Контратаки на півдні: де просуваються ЗСУ
Олександр Сирський підтвердив, що у Запорізькій області українські війська проводять вдалі контратаки.
У Генеральній прокуратурі України похвалилися порушенням кримінального провадження проти глави МВС.
У Генеральній прокуратурі хочуть запропонувати екс-главі Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владиславу Каськіву угоду зі слідством.
Українські парламентарі часто подають різноманітні депутатські запити, які можуть стосуватися будь-чого.
Українська сторона виконує взяті на себе зобов'язання щодо підтримання режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін на Донбасі.
Гройсман заявив, що вибудовування ефективної співпраці є ключовою завданням для українського Кабміну.
Для виконання мінських домовленостей немає необхідності розробляти будь-які паралельні «дорожні карти», а потрібен один документ з чіткою послідовністю виконання пунктів угод і гарантіями Росії їх виконання.
Кабмін створив раду з питань запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення. У його склад увійшли представники всіх держорганів.
Делегація ГПУ буде з'ясовувати питання про конфіскацію 50 млн євро з рахунків українських чиновників часів Януковича до Держбюджету Латвії.
НАК «Нафтогаз України» заявляє про великий ризик зриву підготовки до опалювального сезону внаслідок усунення Сергія Переломи з посади першого заступника голови правління компанії.
Експерти проаналізували заяву глави МЗС про те, що Україна може припинити участь у ПАРЄ в разі визнання виборів у Криму.
Бойовики утримували громадян України в полоні, а згодом – переправляли на Кавказ, розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.
Укравтодор відмовився від міжнародного контролю якості виконання дорожніх робіт у країні через угоду зі Світовим банком.
Експерт проаналізував інформацію про те, що ГПУ не вистачило доказів для затримання екс-голови Київської ОДА Максима Мельничука.
Україна та Грузія підписали угоду про організацію прямого міжнародного залізничного сполучення через порти обох країн. Це дозволить скоротити час доставки товарів із Китаю до 9-10 діб.
Генеральний штаб Збройних сил України у вересні планує внести проект акту демобілізації військовослужбовців, призваних у шосту хвилю мобілізації, на розгляд Президенту України Петру Порошенку.
Президент України Петро Порошенко має намір разом із главою МЗС Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром і його французьким колегою Жаном-Марком Еро скоординувати заходи тиску на РФ щодо виконання Мінскіх домовленостей у частині гарантування безпеки.
Олег Прокопчук подав у відставку з посади першого заступника голови Державного агентства резерву України. Причини відставки поки невідомі.
Китай готується відправити на експорт більше дизельного палива й бензину вже в найближчі місяці, попри традиційний період підвищення споживання в країні, що змушує турбуватися світовий ринок нафтопродуктів, який страждає від перенасичення.
Експерт проаналізував відкриття 71-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН і розповів, на що розраховувати Україні.
Ухвалення рішення про запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС очікується в жовтні цього року.
Москва звинувачує Київ у «нескінченному затягуванні» політичного процесу в рамках Мінських домовленостей, наполягаючи на продовженні «режиму тиші» на Донбасі перед тим, як приступити до обговорення політичних питань.