Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
У НАБУ підтвердили затримання голови Державної фіскальної служби Романа Насірова в лікарні «Феофанія» в рамках розслідування «газової справи».
Шведський уряд ухвалив рішення повернути обов'язковий військовий призов на тлі нарощування Росією військового потенціалу в Балтійському морі.
Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе під час зустрічі з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм заявив, що санкції проти Росії не можуть бути зняті без виконання Мінських домовленостей.
Прес-служба екс-президента України Віктора Януковича спростувала повідомлення ЗМІ про його ймовірне розлучення зі своєю дружиною Людмилою.
Міністерство оборони Росії оголосило тендер на закупівлю символіки РФ, зокрема на оформлення ритуальних послуг на суму 25 млн рублів.
Президент Петро Порошенко заявив, що спровокована бандугрупованнями нова ескалація насильства на Донбасі є черговим свідченням агресії Росії проти України.
Комітет постійних представників країн-членів Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі схвалив рішення щодо продовження санкцій проти Віктора Януковича і його оточення.
Нацполіція відкрила кримінальні провадження щодо керівників 6 політичних партій після того, НАПК в ході аналізу фінансових звітів виявило недостовірні відомості.
Тепер консульський збір становитиме $65 замість нинішніх $85 за одноразову, $130 за дворазову і $180 за багаторазову візу.
Мубарак останні кілька років перебував у військовому госпіталі у зв'язку з поганим станом здоров'я.
Список політичних довгожителів, які до останнього тримаються при владі, поки піти не змусить здоров'я, революція або смерть.
Медіаконсультант оцінив ефективність діяльності Мінінформполітики та інформаційну безпеку України в умовах війни.
В Європейському парламенту визначилися з приблизною датою розгляду питання надання безвізового режиму українцям.
Директор військових програм Центру Разумкова оцінив позицію ОБСЄ щодо того, що війна на Донбасі стала головною зоною нестабільності в Європі.
У Київській міській раді сталася бійка між депутатом від фракції «Свобода» Володимиром Назаренком та депутатом від «Солідарності» Олександром Харченком.
Мер Києва Віталій Кличко доручив начальнику управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роману Ткачуку прозвітувати у Київраді про результати перевірки всіх шляхопроводів та мостів у столиці.
Росія в окупованому Криму по тривозі підняла ряд з'єднань і військових частин з метою раптової перевірки бойової готовності.
Рада Європейського Союзу 11 травня може затвердити візову лібералізацію з Україною, а саме скасування віз запрацює з червня.
Екс-президент США Барак Обама готовий повернутися на американську політичну сцену. Обама і представники Демократичної партії мають намір зосередити свою увагу на виборах до законодавчих зборів на рівні штатів.
В Адміністрації Президента України підтвердили деякі телефонні переговори між Петром Порошенком і Володимиром Путіним.
У Генеральній прокуратурі України повідомили про офіційне підтвердження затримання судді Чауса з боку Молдови.
Президент США Дональд Трамп має намір наділити міністра оборони Джеймса Метісса повноваженнями для проведення військових операції без схвалення Білого дому.
Одноразову грошову компенсацію в розмірі останньої зарплати за 10 років отримає сім'я загиблого під час виконання службових обов'язків співробітника Національного антикорупційного бюро.
З початку року лідери РФ і України розмовляли по телефону чотири рази. Остання розмова відбулася 21 лютого й тривала близько 20 хвилин.