Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
Американський президент заявив, що спроба британського уряду провести м'який Brexit вплине на торговельну угоду зі США.
У п'ятницю, 13 липня, в більшості областей України очікуються дощі з грозами. Максимальна температура повітря підніметься до +33.
У четвер, 12 липня, в столиці Естонії Таллінні представники української діаспори пікетували посольство РФ на підтримку Олега Сенцова.
Упродовж минулої доби 12 липня в районі операції Об'єднаних сил терористи 24 рази порушували режим припинення вогню, два з яких - із важкого озброєння.
У Китаї в провінції Сичуань в індустріальному парку стався вибух, у результаті якого загинуло 19 осіб і ще 12 отримали поранення.
Національний банк України (НБУ) погіршив очікування щодо зростання економіки України у 2019 році і прогнозує уповільнення зростання до 2,5%.
Польща розуміє претензії України щодо закону про Інститут національної пам’яті, заявив президент Дуда.
Влада Великобританії узгодила м'який варіант виходу країни з Євросоюзу. Лондон не буде повністю відмовлятися від торгових і економічних угод з ЄС.
На саміті НАТО в Брюсселі ухвалили рішення про розміщення штаб-квартири командування нової дивізії Північ на території Латвії.
Національний банк України очікує підвищення цін на природний газ в цьому році на 25 відсотків.
США пригрозили запровадити санкції проти будь-якої країни, яка продовжить купувати нафту в Ірану всупереч позиції Вашингтона.
В англійському місті Редінг співробітниці аптеки отруїлися після витоку невідомої хімічної речовини.
Президент США Дональд Трамп опублікував в Twitter лист, який було написано лідером КНДР Кім Чен Ином.
У Дніпрі на вулиці Курсантская близько 16:50 до четвер, 12 липня, стався вибух на одному з підприємств. Загинули двоє людей.
У Великобританії поліція повідомила про інцидент з чоловіком в ресторані в Солсбері, в якому в березні перебували Сергій і Юлія Скрипалі.
Державний секретар США Майк Помпео і голова дипломатії ЄС Федеріка Могеріні провели в четвер, 12 липня, зустріч в Брюсселі.
У четвер, 12 липня, в столиці Мексики Мехіко обвалилася будівля торгового центру, повідомлення про постраждалих або загиблих не надходили.
Співробітники Національної поліції в четвер, 12 липня, затримали чоловіка, який намагався вдарити народного депутата.
На Вінниччині у зв'язку з виявленням випадків захворювання на кір призупинено роботу дитячого табору відпочинку в Шаргородському районі.
Нацбанк очікує надходження у вигляді переказів з-за кордону до 11,6 млрд доларів у 2018 році і до 12,2 млрд доларів - у 2019-му.
Генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський написав заяву про відставку минулого понеділка, 2 липня.
Київська міська державна адміністрація підписала розпорядження про підвищення тарифів у громадському транспорті столиці з 14 липня.
До сесійної зали Львівської міської ради, де проходило чергове засідання сесії, 12 липня, увірвалися декілька десятків молодих людей, серед яких були представники «Національного корпусу», і спровокували бійку.
Народний депутат, заступник голови регламентного комітету Павло Пинзеник спростовує інформацію, що автомобіль, в якому він перебував, збив одного з учасників протесту в урядовому кварталі Києва.
Президент України Петро Порошенко обговорив із президентом США Дональдом Трампом його зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним, питання «Північного потоку-2» і просування реформ в Україні.
Як повідомляється, дводенний захід пройде як на українській, так і на польській території, на спільній ділянці кордону Лубня - Волосате, 14 і 15 вересня.
Водії автомобілів на єврономерах в рамках «Акції за захист і доступне розмитнення» на вулиці Грушевського в Києві заблокували виходи з Верховної Ради і пошкодили автомобіль одного з депутатів.
Проблема з прийняттям рішення полягає в тому, що вакантних місць у ЦВК 13, а кандидатів - 14. Як відомо, у більшості членів Центрвиборчкому термін повноважень давно закінчився.
Протягом поточної доби, 12 липня, із 7 до 18 години бойовики шість разів обстріляли позиції ЗСУ, в результаті чого двоє українських військовослужбовців були поранені.
КМДА затвердила проект будівництва нової ділянки метро, яка з'єднає станцію «Сирець» і житловий масив Виноградар.