Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
5 липня збройні формування Російської Федерації 8 разів порушили режим припинення вогню. За минулу добу втрат серед українських захисників внаслідок ворожих обстрілів немає.
Група вчених з 32 країн у відкритому листі закликала Всесвітню організацію охорони здоров'я переглянути її рекомендації щодо боротьби з коронавірусною інфекцією.
У Китаї в автономному регіоні Внутрішня Монголія виявлено випадок бубонної чуми, захворів скотар.
Влада Іспанії запровадила повторні карантинні заходи в автономній області Галісія, в провінції Луго.
У Хорватії в неділю, 5 липня, завершилося загальнонаціональне голосування на виборах в Сабор (однопалатний парламент).
Палестинські радикали з сектора Газа запустили в неділю ввечері, 5 липня, дві ракети по території Ізраїлю.
У Тернополі зафіксували спалах коронавірусної інфекції в одній з дитячих дошкільних установ.
Рятувальники ліквідували пожежу на даху багатоповерхового житлового будинку в Новій Каховці Херсонської області.
Влада Ірану досі не відправила бортові самописці збитого у січні цього року літака МАУ над Тегераном.
У Херсонській області вирішили відкрити один дитячий табір в тестовому режимі. Решта таборів як і раніше закриті до 31 липня.
Українські консули працюють над тим, щоб проти непропущених до Греції 17 українців не застосовувалася процедура депортації.
У неділю, 5 липня, в районі проведення операції ООС бойовики п'ять разів порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських військових немає.
В Австрії застрелили Маміхана Умарова, який проходив свідком у справі про вбивство Аміни Окуєвої.
У Львівській області 5 липня піднявся рівень води в річці, що може спровокувати прорив дамби і нові підтоплення.
У Новій Каховці Херсонської області вдень 5 липня загорівся дах п'ятиповерхового житлового будинку. Всіх мешканців евакуювали.
У Харкові спека піднялася до позначки 36 ° С і побила рекорд, зафіксований в цей день 66 років тому.
Колективний імунітет до коронавірусної інфекції не може бути сформований без відповідної вакцини.
Школярів, які в цьому році наберуть 200 балів на ЗНО, може виявитися значно більше, ніж в минулому.
У Греції не пропустили 17 українських туристів у зв'язку з обмеженнями через пандемію. Однак українців вже зміг відвідати консул.
У США в неділю, 5 липня, сталася стрілянина, в результаті якої отримали поранення щонайменше 12 осіб.
У Збройних Силах України за минулу добу зареєстровано 17 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
В Україні в неділю, 5 липня, в більшості регіонів очікується погіршення погодних умов. Синоптики оголосили штормове попередження.
Всесвітня організація охорони здоров'я зупинила випробування гідроксихлорохіну (ліки проти малярії) і лопінавіру/ритонавіру (антиретровірусний препарат) на госпіталізованих пацієнтах з коронавірусною хворобою.
В Україні станом на ранок неділі, 5 липня, вісім областей і Київ не відповідають усім необхідним критеріям для ослаблення карантину.
Кабінет міністрів України має намір підвищувати мінімальну зарплату наступного року в три етапи.
На заході України станом на ранок неділі, 5 липня, залишаються підтопленими 7 населених пунктів.
Президент України Володимир Зеленський привітав міста Краматорськ і Слов’янськ з шостою річницею звільнення від незаконних збройних формувань.
Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 5 липня, в День Військово-Морських Сил Збройних Сил і День працівників морського і річкового флоту привітав усіх причетних до свята і вручив державні нагороди.
В аеропорту Афін у ніч на неділю, 5 липня, було затримано 17 українців, які прилетіли до Греції з Києва. Громадянам України відмовили через заборону на в'їзд з третіх країн, ухвалену Євросоюзом.
Кількість мешканців Києва, у яких за минулу добу виявили захворювання COVID-19, збільшилася на 78 осіб.