Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
В Укрпошті заявили, що припинять здійснення доставки пенсій, якщо новий тариф на неї не буде затверджений. Більш про пенсійні виплати знають експерти.
Заборгованість перед шахтарями становить близько 350 мільйонів гривень. Погашення заборгованості перед шахтарями планують почати з понеділка, заявив міністр Насалик.
Кабінет міністрів завершив представлення проекту державного бюджету на 2019 рік у Верховній раді України.
Затверджено робочий проект капітального ремонту проспекту Степана Бандери в Києві. Проспект буде відремонтовано від транспортної розв'язки Північний міст до вулиці О. Теліги.
Згідно з порядком денним на 21 вересня, опублікованим на сайті ВР, в стінах парламенту сьогодні представлять проект державного бюджету на 2019 рік.
Росія може оглядати судна в акваторії Керченської протоки та Азовського моря, оскільки це не суперечить нормам міжнародного права.
СБУ провела обшуки в Буковелі через справу про присвоєння коштів Дорожнього фонду. Сам комплекс не пов'язаний з розслідуванням.
Угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air збільшить частоту польотів за двома маршрутами в Україну.
Міжнародний валютний фонд (МВФ) і влади України все ще ведуть переговори щодо подальшої співпраці.
Середній розмір субсидії в серпні в порівнянні з серпнем 2017 року збільшився на 9,3% і склав 3069,6 грн.
Тарас Кутовий за два роки на посаді міністра виконав 36 відсотків обіцянок. Більше року Кабмін не приймає відставку чиновника.
Доставка пенсій буде припинена з нового року, якщо до листопада не буде затверджений новий тариф.
Президент України Петро Порошенко не бачить шансів щодо зняття мораторію на продаж землі сільгосппризначення.
В Антикорупційному бюро запідозрили енергетичні фірми братів-нардепів в умисній не сплаті ПДВ.
Чи залежить прихід великого світового бренду на ринок країни від рівня корупції в ній? Ми подивилися, в яких країнах торгують IKEA, H&M, Ryanair, Starbucks та Decathlon.
У Києві в четвер, 20 вересня, з 19:00 до 20:00 буде змінений режим роботи трьох станцій метро в центрі міста в зв'язку з проведенням футбольного матчу.
Керівництво Укрпошти не може домогтися дотацій від держави, які б могли відшкодувати ці втрати.
Контрагентами за підсумками семи місяців стали компанії з 12 країн Європи. Найбільші поставки забезпечили фірми зі Швейцарії, Німеччини і Польщі.
Мінекономрозвитку зможе відразу вживати заходів при виявленні порушень туроператорами і позбавляти їх ліцензії.
Водіїв просять з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, пов'язаних з виконанням ремонтних робіт.
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що Україна визнає свої зобов'язання в підвищенні цін на газ.
Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони не підтримуватиме проект бюджету на 2019 рік у редакції Кабміну.
У 2023 році ВВП складе 4,22 тис доларів - для України (зростання 50%), 7,43 тис доларів - для країн, що розвиваються (зростання 35%).
Брюссельські авіалінії почнуть роботу в Україні з 4 рейсів на тиждень. Перший з них буде здійснений 17 жовтня.
За результатами конкурсу, проведеного у порядку, встановленому законодавством про державні публічні закупівлі, управителем даних активів було обрано ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».
Верховна Рада зможе розглянути законопроекти про розмитнення автомобілів на єврономерах у другому читанні у листопаді.
Керівник НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв вважає, що відбувається саботаж запуску нормальної роботи ринку газу.