Падіння Starlink: російська армія залишається без зв'язку
Через верифікацію терміналів Starlink російська армія отримала проблеми зі зв'язком на фронті.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії обов'язків, покладених на обвинуваченого.
Станом на ранок 5 серпня НБУ встановив офіційний курс на рівні 26,90 грн за долар. Курс виріс у порівнянні з попереднім банківським днем.
«Слово і Діло» представляє щоденний подкаст «Словом». Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.
Гривня до кінця року буде перебувати у визначеному раніше діапазоні. Коливання будуть незначні
Апеляційний суд скасував рішення ОАСК про призупинення дії припису до Кабміну про незаконне призначення голови Нафтогазу Вітренка.
Прем’єр-міністр підкреслив, що ціни на газ у Європі та світі перебувають на одній із найвищих позначок за останні 10 років.
Чинний генплан Києва ухвалили у 2002 році. Відтоді його не оновлювали і розроблення та затвердження нового плану розвитку постійно переносили. У 2020-му генплан з'явився, але його досі не ухвалено. Огляд термінів дії чинних генпланів інших великих міст України – на інфографіці.
У Міністерстві фінансів поки не вирішили, як розподілити транш від МВФ у розмірі 2,7 мільярда доларів.
З 2023 року в українців може з'явитися накопичувальна пенсія додатково до солідарної. Планують створити Державний накопичувальний фонд.
Станом на ранок 4 серпня НБУ встановив офіційний курс на рівні 26,84 грн за долар. Курс знизився менш ніж на копійку у порівнянні з попереднім банківським днем.
В уряді вивчають і альтернативний варіант зниження тарифів на електрику. Він передбачає стабілізацію ціни для споживачів на рівні 1,7 - 1,8 грн за кіловат-годину
Падіння прокачування газу стало набувати критичного характеру, а з частини ПСГ в Європі почався відбір зберігається там газу
Йдеться про ті гроші, які належить отримати Україні за кредитною програмою МВФ, затвердженою ще у 2020 році
Антикорупційний суд об'єднав два справи стосовно кіотських грошей і призначив підготовче засідання на початок серпня.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив частково клопотання Національного бюро про застосування запобіжного заходу підозрюваному.
Антикорупційні органи правопорядку затримали колишнього керівника державного лісгоспу та його родича у справі про заволодіння коштами.
МВФ виділить Україні до річниці Дня Незалежності понад 2,7 млрд доларів – безкоштовно і без будь-яких умов.
Станом на ранок 3 серпня НБУ встановив офіційний курс на рівні 26,844 грн за долар. Курс на 3 копійки вище в порівнянні з попереднім банківським днем.
Міжнародний валютний фонд вирішив виділити рекордні кошти на відновлення економіки для країн, які розвиваються.
Оформити право власності можна за умови наявності кадастрового номера ділянки, цей номер присвоюється незалежно від форми власності ділянки
З 2013 року ціни на газ підскочили більше, ніж в 10 разів. Відповідно зросла і ціна за опалення
Закон впроваджує трирівневу систему внутрішнього контролю Банку, розширює права НБУ у сфері нагляду, і так далі
Максимальний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку у 2021 році становив 30,144 млрд гривень станом на 1 квітня
У Німеччині політика лояльності до Росії збережеться навіть після відходу Меркель, оскільки ПП-2 підтримують майже всі німецькі політичні сили
В Україні з моменту запуску ринку землі за місяць зареєстровано нотаріусами вже 3277 земельних угод.
На початок серпня у підземних сховищах України є 17 мільярдів кубометрів газу. Це плановий показник.
Станом на ранок 2 серпня НБУ встановив офіційний курс на рівні 26,81 грн за долар. Курс на 7 копійок нижче в порівнянні з попереднім банківським днем.
Більш ніж половина соціокультурних об'єктів, котелень і житлових будинків вже готове до опалювального сезону в Україні